Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Remake The Last of Us na PS5 zawiera tryb szybkiego uruchamiania i inteligentniejszą sztuczną inteligencję

Sony wypuściło Dziesięciominutowy zwiastun dla Ostatni z nas część 1 W czwartek, gdy reżyserzy gry mówili o niektórych ulepszeniach, które pojawią się na PlayStation 5 Remake popularnej gry Naughty Dog. Zwiastun wykorzystuje wiele okazji, aby pokazać ulepszoną grafikę (która wygląda równie pięknie, jak jest) Wyciekły materiał filmowyale to nie jest tak, że gra jest brzydka na PS3 czy PS4), ale najciekawsze są zmiany w rozgrywce – Naughty Dog mówi, że sztuczna inteligencja zostanie ulepszona dla wrogów i towarzyszy, że pojawią się dodatkowe tryby gry i że klipy z gier będą zawierać audiodeskrypcje dostępności.

Kiedy został pierwotnie wydany w 2013 roku, ostatni z nas’ Sztuczna inteligencja nie była niczym szczególnym. Remake jednak najwyraźniej opiera się na Ostatni z nas część 2to bardziej nowoczesny system do kontrolowania NPC, dzięki któremu lepiej współpracują ze sobą i wymyślają bardziej złożone taktyki niż „bieganie” Prosto na mężczyznę z bronią. Według Neila Druckmanna, dyrektora kreatywnego obu firm Opóźniamy gier, sprawia, że ​​walki są bardziej intensywne. Wygląda na to, że sztuczna inteligencja twoich towarzyszy również otrzymała ulepszenie, co, miejmy nadzieję, pozwoli uniknąć wciągających doświadczeń, w których Elle lub Henry biegnie przed wrogiem, który następnie musi zachowywać się tak, jakby nie zauważył.

Jeśli chodzi o tryby gry, jasne jest, że nowa wersja będzie zawierała tryb permanentnej śmierci dla tych, którzy naprawdę chcą spróbować swoich sił w przetrwaniu zombie (eee, przepraszam, „RannyApocalypse Jest też tryb szybkiej gry, choć zwiastun nie podaje żadnych szczegółów na ten temat, poza tym, że gra będzie wyświetlana tymczasowo w prawym górnym rogu.

Zwiastun zawiera również kilka innych ciekawych szczegółów – wygląda na to, że system animacji postaci został przerobiony, gra będzie miała ulepszone ekrany dotykowe, które mają sprawić, że poczujesz się, jakbyś głaskał żyrafę w tej słynnej scenie, oraz szczegóły Naughty Dog kilka rzeczy. Działa z bodźcami adaptacyjnymi, z których jednym jest Najlepsze funkcje PS5. Jeśli w ogóle jesteś zainteresowany nową wersją, polecam ją sprawdzić.

READ  Jak podłączyć iPhone'a do telewizora LG

Osobiście nadal nie jestem pewien, czy to wszystko wystarczy, abym chciał ponownie zagrać w grę (już raz to przerabiałem na PS3, a potem grałem w remaster PS4), ale wygląda na to, że będzie warto zbieranie dla osób, które wcześniej tego nie próbowały lub szukały pretekstu do zagrania w inną grę. Nasza ostatnia część 1 Premiera na PlayStation 5 zaplanowana jest na 2 września, a na PC w przyszłości.