Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zatrucie grzybami w Australii: Rzekomy zabójca Erin Patterson wystawia swój dom na sprzedaż

Zatrucie grzybami w Australii: Rzekomy zabójca Erin Patterson wystawia swój dom na sprzedaż

Erin Patterson, oskarżona o zabicie trzech osób talerzem trujących grzybów w swoim domu w Victorii w Australii, wystawiła swój dom na sprzedaż.

49-latkowi postawiono trzy zarzuty morderstwa i pięć usiłowań morderstwa.

Trzy zarzuty morderstwa i dwa zarzuty usiłowania morderstwa odnoszą się do lunchu, który odbył się 29 lipca w małym miasteczku Leongatha.

Były mąż Patterson, Don i Jill Patterson oraz siostra Jill, Heather Wilkinson, zmarli po wykazaniu objawów odpowiadających zatruciu grzybami śmiertelników.

We wrześniu mąż Wilkinson, Ian, ksiądz, został wypisany ze szpitala.

Przyjmuje się, że pozostałe zarzuty usiłowania morderstwa dotyczą prób zabicia jej byłego męża Simona Pattersona w oddzielnych zdarzeniach w latach 2021 i 2022.

Teraz, pomimo jego zatrzymania, dom Pattersona o wartości 1 miliona dolarów australijskich (1,1 miliona dolarów) na przedmieściach Melbourne w Mount Waverley został wystawiony na sprzedaż.

Dom Erin Patterson w Melbourne został wystawiony na sprzedaż.  Image/Realestate.com.au
Dom Erin Patterson w Melbourne został wystawiony na sprzedaż. Image/Realestate.com.au

W 2019 roku zainwestowała w nieruchomość z trzema sypialniami i jest gotowa się z nią rozstać pomimo obecnych opłat.

W sobotę na aukcji zostanie wystawiona kamienica o powierzchni 249 metrów kwadratowych przy 2/2 Lyons Street. Oczekuje się, że będzie sprzedawany za kwotę od 960 000 do 1 050 000 dolarów australijskich.

To nie ten sam obiekt, w którym w lipcu miał miejsce śmiercionośny posiłek i był w dużej mierze pusty.

Wiadomość ta pojawiła się po tym, jak w zeszłym tygodniu oferent złożył obiecującą ofertę na dom.

Oczekuje się, że kamienica będzie sprzedawana za kwotę od 960 000 do 1 050 000 dolarów australijskich.  Image/Realestate.com.au
Oczekuje się, że kamienica będzie sprzedawana za kwotę od 960 000 do 1 050 000 dolarów australijskich. Image/Realestate.com.au

Patterson została wyłączną właścicielką nieruchomości w lutym 2021 r., mniej więcej w czasie, gdy rozstała się z mężem Simonem.

Agencja nieruchomości Ray White zaoferowała sprzedaż małym rodzinom, które chcą posłać swoje dzieci do dobrych szkół państwowych.

„Ta łatwa w utrzymaniu kamienica, pożądana ze względu na swoje specyficzne wymiary i dogodną lokalizację w drugiej dzielnicy Mount Waverley, jest równie odpowiednia dla osób rozpoczynających budowę lub redukujących powierzchnię, jak i dla rodzin i inwestorów” – stwierdzili agenci.

READ  Traktat z Rarotonga mógłby zostać „podważony”, gdyby przywódcy Pacyfiku nie sprzeciwili się denuklearyzacji Japonii

„Rezydencja ta, położona w cichej okolicy na tyłach zaledwie dwóch domów, przywiązuje dużą wagę do zapewnienia komfortowego stylu życia dzięki bogatemu salonowi z dużymi oknami, a jadalni towarzyszy dobrze wyposażona kuchnia ze zmywarką Bosch.”

Patterson po raz pierwszy pojawiła się w sądzie 3 listopada w Latrobe Valley Court, po krótkiej podróży z pobliskiego komisariatu policji w Morwell. news.com.au wspomniany.

„Jesteśmy gotowi współpracować z Pattersonem” – powiedział czekającej grupie medialnej jej prawnik Bill Dodge.

„Wypuśćmy ten program w trasę”.

Erin Patterson odwiedza prawników miesiąc po zjedzeniu śmiercionośnego posiłku z grzybów.
Erin Patterson odwiedza prawników miesiąc po zjedzeniu śmiercionośnego posiłku z grzybów.

Według doniesień Patterson, która miała na sobie szarą kurtkę i towarzyszyła jej ochroniarz, wyglądała na zaniedbaną i zaczerwienioną na twarzy, gdy przez chwilę spojrzała na media czekające na sali sądowej, po czym zwróciła się do sędziego Tima Walsha.

Nie okazywała żadnych emocji, a gdy usiadła, jej szczęka zadrżała; news.com.au wspomniany.

Pełniący obowiązki prokuratora koronnego sierżant Greg Ellis poprosił o 20 tygodni na przygotowanie i przedstawienie streszczenia dowodów prawnikom Patterson, informując sąd, że prokuratorzy potrzebują czasu na przeanalizowanie komputerów skonfiskowanych z jej domu. 9 wiadomości wspomniany.

Patterson w oświadczeniu policyjnym w dalszym ciągu zaprzecza jakimkolwiek nieprawidłowościom i twierdzi, że nie ma pojęcia, w jaki sposób Killer Beef Wellington zabił jej gości.