Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaoszczędź 68% na pakiecie Microsot Office Pro 2021 dla komputerów Mac i Windows

Microsoft Office to prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych pakietów oprogramowania na świecie. Ale niestety jest to bardzo drogie, z licencją Microsoft Office Pro 2021 Zarobisz aż 440 dolarów Jeśli kupiłeś go bezpośrednio od firmy Microsoft. Na szczęście StackSocial ma świetną ofertę na swojej stronie internetowej Licencja dożywotnia puka h Zarówno wersje dla komputerów Mac, jak i Windows, obniżając cenę do zaledwie 70 USD. Oczywiście, jeśli jest to dla Ciebie nadal trochę za drogie, możesz zdecydować się na Office Pro Plus 2019, który jest znacznie tańszy.

Należy pamiętać, że użytkownicy komputerów Mac otrzymają tylko podstawowy pakiet Home i Business, podczas gdy użytkownicy systemu Windows otrzymają pakiet Professional, który obejmuje również Office Publisher i Office Access.

Microsoft Office dla domu i biznesu 2021-bfMicrosoft Office dla domu i biznesu 2021-bf

Microsoft/CNET

Oferta StackSocial to świetna okazja w porównaniu z Internetem Pakiet subskrypcji Microsoft 365Zaczyna się od 7 dolarów miesięcznie lub 70 dolarów rocznie dla osób fizycznych. Dostępna jest również bezpłatna wersja online pakietu Microsoft Office, z której możesz korzystać, ale nie jest ona tak bogata w funkcje. (Odrębnie – i co najważniejsze – użytkownicy Apple powinni mieć świadomość, że Outlook jest Teraz bezpłatna aplikacja dla komputerów Mac.)

Dobra oferta tego typu wiąże się z pewnymi zastrzeżeniami. Po pierwsze, podany kod może zostać użyty jednorazowo Jeden komputer, więc nie będzie można go zainstalować na wielu urządzeniach w domu, a jeśli Twój obecny komputer ulegnie awarii, możesz mieć problemy z jego przeniesieniem. Podobnie tracisz inne korzyści, jakie uzyskasz jako subskrybent usługi 365. Nie otrzymasz żadnego miejsca w chmurze w usłudze OneDrive ani nowych, ciekawych funkcji sztucznej inteligencji opartych na chmurze, takich jak Drugi pilot Microsoftu. Chociaż aplikacje powinny nadal działać przez cały okres użytkowania komputera, pomoc techniczna firmy Microsoft dla tej wersji pakietu Office Wygasa 13 października 2026 r.

Do ostatniego punktu: chociaż jest ona wymieniona jako „licencja dożywotnia” – to znaczy dożywotnia licencja na komputerze, na którym ją zainstalowano – warto zauważyć, że zawsze istnieje ryzyko, że Microsoft wypowie licencję. Ale wersje StackSocial objęte promocją działają od ponad roku — na przykład ta, którą kupiliśmy na początku 2022 r., nadal działa dobrze.

Więcej ofert zakupów w CNET

READ  Ostatnia aktualizacja Assassin's Creed Valhalla drażni przyszłość serii, zawiera powiązanie Assassin's Creed Mirage