Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OKAZJA: Seria Redmi Note 13 Xiaomi przybywa do Niemiec

OKAZJA: Seria Redmi Note 13 Xiaomi przybywa do Niemiec

W zeszłym tygodniu miał miejsce międzynarodowy debiut serii Redmi Note 13, która jest już dostępna w Niemczech.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ ma główny aparat 200 MP (przetwornik 1/1,4 cala) z OIS i ultraszerokokątny aparat główny 8 MP. Ma 6,67-calowy wyświetlacz 1220p, panel AMOLED 120 Hz z 12-bitową głębią kolorów i Dolby Vision. Telefon zasilany jest przez Dimensity 7200 Ultra i akumulator o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem 120 W (tylko przewodowo). Amazon połączył go z bezpłatnym zegarkiem Redmi Watch 4.

Wersja 4G Redmi Note 13 jest zasilana przez Helio G99 i ma ten sam główny aparat 200 MP (1/1,4 cala, OIS), choć traci możliwość nagrywania wideo 4K ze względu na ograniczenia chipsetu. Pojemność baterii tego urządzenia ponownie wynosi 5000 mAh przy ładowaniu 67 W.

Dostępne są także Redmi Note 13 Pro i Redmi Note 13 (oba telefony 5G), choć w tej chwili nie ma na nie żadnych zniżek.

Seria Samsung Galaxy S24 jest już dostępna w sprzedaży, ale zachowała premię za zamówienie w przedsprzedaży w postaci bezpłatnego rozszerzenia pamięci. Oferty wymiany w Europie nie są tak dobre jak w USA, ale Amazon podnosi stawkę, oferując premię za wymianę starego telefonu w wysokości 100 euro – a w przypadku wymiany starego telefonu kwota ta wzrasta do 150 euro Galaxy S24 Ultra.

Nothing Ear (2) to wygodna para słuchawek TWS z łącznością wielopunktową i dobrą ogólną jakością dźwięku. Żywotność baterii i funkcja ANC mogły być lepsze, ale przezroczysta konstrukcja wyróżnia się i idealnie pasuje do właścicieli telefonów „nic”.

Możemy otrzymać prowizję od kwalifikującej się sprzedaży.

READ  Apple udostępnia „Strzał na iPhone 13 Pro” z okazji chińskiego Nowego Roku