Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Linia laptopów entuzjastów nabywa procesory graficzne Intel NUC 12 Arc

Wentylatory do laptopów Intel NUC, montaż. Najnowsza wersja wysokiej klasy referencyjnego projektu laptopa, którego producenci tacy jak ADATA używali do tworzenia swoich laptopów do gier, umieściła głowę nad barierą w słupku na Karty graficzne Odsyła do witryny w języku francuskim Urządzenia w stanie nienaruszonym. Laptop o nazwie kodowej Alder County łączy procesor Alder Lake z dyskretną jednostką przetwarzania grafiki (GPU).

(Źródło zdjęcia: nie było idealne / Weibo)

aktualny model NUC X15 Lub King County, ma Nvidia GeForce RTX 3070 jako najbardziej Potężna grafika W połączeniu z procesorami Intel 11. generacji, więc przejście do Arc to wielka sprawa. Biurkowy model NUC-12 o nazwie kodowej Dragon Canyon również ma: Zaktualizowano.

Ale są też inne ślady na mapie drogowej NUC Intela, z NUC-12 Enthusiast, znanym również jako Serpent Canyon, potwierdzony podczas prezentacji Intela na CES 2022. NUC wykorzystują również dyskretną grafikę — niepotwierdzoną, ale prawdopodobnie Arc — z 8 GB, 12 GB lub 16 GB pamięci GDDR6 oraz wyposażone w przednie i tylne porty Thunderbolt 4, a także gniazda Ethernet 2,5 Gb.

Arc, dążenie Intela do pokonania Nvidii i AMD we własnej grze, przygotowuje się do premiery komputerów stacjonarnych, ale Raporty Może przeoczyć okno uruchomienia w pierwszym kwartale, powodując obawy. Chociaż zakres może obejmować do 32 modelePodstawowy procesor graficzny Arc Alchemist A380 uzyskał takie same wyniki jak GTX 1650 w standardach.

Patrząc na ten dokument, konfiguracje 8 GB, 12 GB i 16 GB, wystarczy jedna z tych konfiguracji Nie Czy to GPU Arc (może to być na przykład nowo ogłoszony GeForce RTX 3080 Ti dla karty 16 GB), czy przynajmniej Intel planuje w najbliższej przyszłości rozpocząć dostarczanie wysokiej klasy rozwiązań Arc dla laptopów. Jak wypadnie 16 GB GDDR6 Arc GPU z innymi alternatywami? To jest coś, co bardzo chcielibyśmy odkryć.

READ  Zakaz strumieniowania w YouTube Ludwiga w dni po zmianie platformy