Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Uzupełnianie zapasów PS5 w Target było świetne dla wielu

Nowe uzupełnienie PlayStation 5 zostało wydane w Target w tym tygodniu na początku 2022 roku Jeden, którego wiedzieliśmy wcześniej, nadchodziSądząc po numerach akcji, które pojawiły się na rynku, wydawało się prawdopodobne, że będzie to świetna okazja dla wielu klientów, aby w końcu zdobyć PS5. Na szczęście dla wielu osób te oczekiwania się spełniły, ponieważ ostatnia wyprzedaż PS5 poszła znacznie lepiej niż oczekiwano.

Zgodnie z licznymi wrażeniami w mediach społecznościowych od klientów, którzy wzięli udział w niedawnym uzupełnieniu zapasów PS5 w Target, zakup ogólnie przebiegł bezproblemowo. Kilku kupujących zgłosiło, że byli w stanie szybko przejść do witryny Target podczas rozpoczynania tego procesu uzupełniania zapasów i mogli zakończyć sprzedaż bez wielu problemów. Ta sprzedaż doprowadziła następnie do tego, że w ciągu ostatniego dnia niektórzy mogli zdobyć PS5 ze sklepu u ich lokalnego celu.

Oczywiście ta dokładna sytuacja nie zdarzyła się wszystkim i sprawiła, że ​​wiele osób ponownie desperacko nie może dostać się do PS5. Jednak to uzupełnianie zapasów w Target wydaje się silniejsze niż wiele innych, które widzieliśmy w ostatnich miesiącach, co dobrze wróży na 2022 rok.

Czy udało ci się samodzielnie wyciąć PS5 w tym nowym uzupełnieniu? Daj mi znać w komentarzach lub napisz na Twitterze pod adresem Godne zaufania.

Czytaj dalej, jeśli chcesz zobaczyć, jakie doświadczenia mają niektórzy klienci z tym nowym uzupełnieniem PS5.

Nie poddawaj się!

PoprzedniNastępna

Ktoś dostanie PS5

PoprzedniNastępna

Zarówno PS5, jak i Xbox? naprawdę błogosławiony

PoprzedniNastępna

Otrzymasz następujące

PoprzedniNastępna