Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Potwierdzono, że seria iQOO 9 zostanie wkrótce wprowadzona w Indiach

Ujawnione dwa dni temu iQOO 9 i iQOO 9 Pro trafią do sprzedaży w Chinach od najbliższej środy. iQOO nie potwierdziło międzynarodowej dostępności asortymentu na imprezie, ale jej indyjska filia ujawniła, że ​​seria iQOO 9 „wkrótce zostanie wprowadzona na rynek w Indiach”.

Indyjski oddział nie ujawnił jeszcze daty premiery serii iQOO 9, ale w komunikacie prasowym przesłanym do mediów firma poinformowała, że ​​finały serii Battlegrounds Mobile India Series firmy Krafton będą podkreślać nadchodzącą premierę serii iQOO 9 w Indiach. „

Finały rozpoczną się 13 stycznia, więc spodziewaj się, że w przyszłym tygodniu usłyszysz więcej o uruchomieniu linii iQOO 9 w Indiach.


iQOO 9 Pro

iQOO 9 • iQOO 9 Pro

iQOO 9 i iQOO 9 Pro są następcami modeli iQOO 8 i iQOO 8 Pro, które zostały ogłoszone w Chinach w sierpniu ubiegłego roku, ale nie pojawiły się w Indiach. iQOO sprzedaje zarówno iQOO 7, jak i iQOO 7 Legend w kraju azjatyckim, przy czym pierwsza z nich to chińska marka Neo5, a druga to chińska marka o zmienionej nazwie iQOO 7. Więc okaże się, czy iQOO 9 i iQOO 9 Pro zadebiutują w Indie o tej samej nazwie lub pod innym tytułem.

Podczas gdy czekamy na więcej informacji o premierze serii iQOO 9 w Indiach, możesz przeczytać nasz opis serii iQOO 9 tutaj, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

READ  Mały i na pewno świetny