Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bloodborne Kart stanie się grą oryginalną po wezwaniu Sony

Bloodborne Kart stanie się grą oryginalną po wezwaniu Sony

Fanowska gra wyścigowa Karta krwiożercza Ma to stać się tytułem oryginalnym, potwierdziła deweloperka Lilith Walther twitter/x. Pierwotnie została zaprojektowana jako adaptacja ukochanej gotyckiej przygody FromSoftware Przenoszony przez krewwraz z własnymi postaciami, marką i światem, Walther potwierdził teraz, że gra zostanie zmieniona po telefonie od Sony.

„Szczeniaku. Stało się. Sony skontaktowało się ze mną” – powiedział Walther. „Krótko mówiąc, muszę usunąć znak towarowy z czegoś, co wcześniej było znane jako Karta krwiożercza, i właśnie to zrobimy. Wymaga to jednak krótkiego opóźnienia. Nie martw się, gra jest wciąż wydawana! Będzie to wyglądać trochę inaczej. Jak mówiłem w wielu wywiadach, wszyscy spodziewaliśmy się, że tak się stanie, więc możemy być mile zaskoczeni, jeśli tak się nie stanie.

Jak opisano szczegółowo, wygląda na to, że skontaktowano się z Waltherem, aby w jakiejś formie zaprzestał działalności – choć wygląda na to, że Sony nadal chętnie wypuści grę, pod warunkiem, że Przenoszony przez krew Własność intelektualna zostanie usunięta z gry.

czyta: Krążą plotki, że Elden Ring: Shadow of the Erdtree ukaże się w lutym 2024 roku

chwila Karta krwiożercza Pozwolono mu bardzo szybko się rozprzestrzenić, przywiązując dużą wagę do jego jakości i statusu „uczyń mema prawdziwym”, a powodem połączenia była najwyraźniej zbliżająca się data premiery. Pierwotnie, Karta krwiożercza Premiera miała nastąpić 31 stycznia 2024 r. – choć teraz zostanie nieco opóźniona, aby usunąć odniesienia do Przenoszony przez krew całkowicie.

Warto zauważyć, że Walther wydał już podobny tytuł – A Przenoszony przez krew com.demake„W stylu PlayStation One – z odrobiną kłopotów, ale takie wrażenie Karta krwiożercza Zyskał na tyle popularność i uwagę, że został wycięty przed wydaniem.

READ  Jak znaleźć pilota Apple TV Siri Remote za pomocą iPhone'a

Niezależnie od tej przeszkody Walther kontynuuje realizację swoich planów gry, wprowadzając pewne zmiany. Oczekuje się, że kiedy gra zostanie wydana, po krótkim opóźnieniu, będzie zawierać 12 zawodników, 16 map, tryb kampanii dla jednego gracza, bitwy z bossami, lokalny tryb wieloosobowy na podzielonym ekranie i wiele więcej.

Nie będzie natomiast zawierać ikonografii Przenoszony przez krew postacie, prawdopodobnie nadal będzie stylowym wejściem w gatunek wyścigów gokartowych i świetną wizytówką wyjątkowych talentów Walthera. Możesz śledzić postęp zaktualizowanej gry na twitter/x.