Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niedrogi Lenovo Tab M10 Plus (3. generacji) po raz kolejny został mocno przeceniony w oficjalnym sklepie

Niedrogi Lenovo Tab M10 Plus (3. generacji) po raz kolejny został mocno przeceniony w oficjalnym sklepie

Jak to się mówi: „Przyjaciel w potrzebie jest prawdziwym przyjacielem” – witryna Lenovo.com po raz kolejny pokazuje, że jest po prostu przyjacielem tych, którzy szukają niedrogiego tabletu. Oficjalny sprzedawca po raz kolejny przygotował ekscytującą ofertę na kartę Tab M10 Plus (3. generacji), umożliwiającą zakup modelu 64 GB z 29% rabatem. Nawet Amazon nie jest teraz hojny. Oznacza to, że nie oferuje tak wysokich rabatów na tej samej liście co Lenovo. Innymi słowy, jeśli szukasz taniej alternatywy dla kompaktowego Galaxy Tab S6 Lite (2022), to zdecydowanie ten szczeniak jest tym, na który powinieneś zwrócić uwagę.

Jako jeden z najlepszych tabletów budżetowych, Tab M10 Plus trzeciej generacji został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci duży zwrot z każdej wydanej złotówki. Smukły, lekki i trwały dzięki aluminiowej obudowie ten 10,6-calowy bad boy idealnie nadaje się do strumieniowego przesyłania wideo. Ma rozdzielczość 2K. Dzięki jednemu głośnikowi w każdym rogu ekranu korzystanie z serwisu Netflix może być naprawdę niezapomniane.

Chociaż pod względem wydajności nie jest to rycerz w lśniącej zbroi, tablet Lenovo jest nadal bardzo dobry w swojej dziedzinie. Powinieneś także móc grać w niektóre mało wymagające tytuły bez zauważalnego zacinania się. Z drugiej strony nie spodziewaj się cudów po chipsecie MediaTek tabletu.

Jeśli, jak wielu innych, zasypiasz z dobrym e-bookiem na ekranie, z pewnością docenisz tryb czytania Tab M10 Plus (3. generacji). Sprawia, że ​​e-czytanie staje się bardziej realistyczne, stymulując matrycę kolorów drukowanych stron, aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas zanurzenia się w ulubionych książkach.

Lenovo dodało także przednią kamerę odpowiednią do rozmów wideo, zamontowało dużą baterię, która powinna wystarczyć na długi czas, a także zobowiązało się do trzyletniego bezpieczeństwa i innych aktualizacji, które pomogą Ci w pełni wykorzystać inwestycję.

READ  Call of Duty: Warzone obiecuje uzupełnienia i ulepszenia Caldery w sezonie 4

Podsumowując, uważamy, że ten szczeniak zasługuje na uwagę w swoim przedziale cenowym. Z pewnością nie konkuruje z najlepszymi w swojej klasie, ale nadal jest wystarczająco dobry dla przeciętnego użytkownika Androida z ograniczonym budżetem.