Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zakłady na piłkę nożną u Rabona bukmacher

Biorąc pod uwagę światową popularność, nie dziwi fakt, że piłka nożna jest sportem, który przyciąga najwięcej graczy.

Dzięki setkom meczów do obstawiania w każdym tygodniu i niezliczonym dostępnym rynkom na każdy mecz jesteś rozpieszczany przez Rabona bukmacher:  https://rabona-bukmacher.pl/.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o zakładach piłkarskich.

Co powinieneś wiedzieć o grze w piłkę nożną

Dwie drużyny składające się z 11 graczy (z różną liczbą dozwolonych zmian w różnych rozgrywkach) rywalizują w meczu piłki nożnej.

Mecz odbywa się na boisku o wymiarach 45-90m x 90-120m i trwa 90 minut (dwie połowy po 45 minut) – chyba że format rozgrywek wymaga dogrywki (dwie połowy po 15 minut) lub rzutów karnych, które rozstrzygną o wyniku meczu.

Cel gry jest prosty: drużyna musi zdobyć więcej goli niż przeciwnik, aby wygrać mecz.

Jednak jeśli chodzi o zakłady na piłkę nożną, istnieją różne rynki do obejrzenia i różne wyniki do obstawiania, a nie tylko końcowy wynik meczu.

Główne rynki zakładów na piłkę nożną u Rabona bukmacher

Trzy najczęstsze typy zakładów w piłce nożnej są podobne do tych, które można znaleźć w większości innych sportów.

Handicap i sumy w zakładach na piłkę nożną są dokładnie takie same jak w innych zakładach, podczas gdy wynik meczu (1X2) jest odpowiednikiem piłki nożnej w przypadku linii pieniężnej w zakładach na baseball.

Zakłady 1X2

Jak wspomniano powyżej, rynek 1X2 odnosi się do wyniku meczu. Wygrana gospodarzy (1), remis (X) lub wygrana gości (2) to trzy dostępne opcje.

Dlatego jedyną różnicą w stosunku do zakładów Moneyline jest remis (jest tak, ponieważ standardowe mecze piłki nożnej nie są rozstrzygane poprzez dogrywkę i po prostu kończą się remisem).

Zakłady z handicapem

Zakłady z handicapem są podobne do przewidywania wyniku meczu, ale obejmują „handicap” bramki, który został zastosowany przez bukmachera, aby zrównoważyć postrzeganą różnicę w umiejętnościach między dwoma zespołami.

READ  Hubert Hurkacz i Iga Świątek prowadzą Polskę do eliminacji United Cup | Turniej ATP

Faworyci na rynku 1X2 będą mieli do pokonania ujemny handicap, podczas gdy słabszy będzie miał przewagę dodatnią.

Korzystanie z danych i stosowanie zasad matematycznych może pomóc w obliczeniu własnych prawdopodobieństw i odpowiednim obstawianiu u Rabona bukmacher.

Ponieważ piłka nożna jest sportem z niskimi wynikami, handicap oferowany w zakładach na piłkę nożną jest zwykle znacznie niższy niż w zakładach na NFL i NBA.

Aby zakład z handicapem był wygrany, drużyna z ujemnym handicapem musi wygrać z większą przewagą niż ustalona liczba.

Drużyna z dodatnim handicapem musi wygrać lub przegrać z mniejszym marginesem niż wartość handicapu.

Zakłady na sumy

Zakłady na sumy w piłce nożnej nie mają nic wspólnego z tym, kto wygra mecz — są to po prostu zakłady na to, czy liczba zdobytych bramek będzie wyższa, czy niższa od liczby ustalonej przez bukmachera.

Ten rynek zakładów (często określany jako Powyżej/Poniżej) zwykle odnosi się do łącznej sumy bramek zdobytych przez obie strony, ale u Rabona bukmacher oferowane są również sumy poszczególnych drużyn i sumy z pierwszej połowy.

Inne dostępne rynki

Gdy zrozumiesz podstawy obstawiania piłki nożnej, umiejętności te można przenieść z zakładów przedmeczowych do zakładów na piłkę nożną na żywo.

Rodzaje zakładów i sposób ich działania są dokładnie takie same w zakładach na żywo, ale są stosowane tylko do meczu, który już się rozpoczął.

Istnieją również inne dostępne rynki poza bardziej tradycyjnymi opcjami.

Gracze mogą stawiać zakłady na to, ile rzutów rożnych zostanie przyznanych w meczu, ile kartek pokaże sędzia i tak dalej.