Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Starburst – jeden z najlepszych automatów, w które możesz grać, korzystając Wazamba login

Definicja klasyki, Starburst, bez wątpienia przetrwała próbę czasu od czasu jej wydania w 2012 roku.

Według niektórych posiada tytuł najpopularniejszego automatu online wszechczasów. Ale nigdy nie będziesz mieć pewności, dopóki nie Wazamba loginhttps://wazamba-kasyno.pl/ i sam nie przetestujesz gry.

Gra osadzona w przestrzeni kosmicznej zabierze Cię w podróż do ostatecznej granicy z planetami i innymi ciałami niebieskimi unoszącymi się poza bębnami.

Ten automat z gwiazdami zawiera mechanikę wygranej w obie strony, w której linie wygrywające mogą zaczynać się na rolce 1 lub rolce 5 na każdej z 10 linii wygrywających.

Starburst ma niską lub średnią wariancję, co oznacza, że średnio potencjalnie uda ci się trafić dużo, ale mniejszych wygranych.

Automat Starburst można najlepiej opisać jako prosty, ale wciągający.

Istnieje kilka różnych symboli klejnotów, a także 7 kul i sztabek złota, przy czym ta ostatnia jest symbolem o najwyższej wartości.

Podczas gry trzymasz kciuki za Starburst wilds, tęczowe gwiazdki, które zastępują wszystkie inne symbole na linii wypłaty.

Jeśli trafisz na jedną z tych lśniących gwiazdek, usłyszysz spadek basu, gdy cały bęben zacznie szaleć, a symbole Starburst wild zapełnią cały bęben i uruchomią rundę darmowych spinów, które trwają tak długo, jak długo trafiasz na symbole wild.

Zainteresowany grą? Więc na co czekasz? Wazamba login i dobrze się temu przyjrzyj.

Jak grać w automacie Starburst

Podobnie jak w przypadku większości automatów NetEnt, ta gra umożliwia dostęp do jej głównej funkcji z gry podstawowej.

Ponadto projektanci automatów Starburst podjęli niezwykły krok, pozwalając liniom wypłat przebiegać od prawej do lewej, a także od lewej do prawej

Symbolika

Zespół NetEnt wykonał świetną robotę projektując symbole automatów. Podobnie jak w prawdziwym świecie, kamień ma większą wartość, gdy jest lżejszy.

READ  Polscy posłowie popierają powołanie kontrowersyjnej komisji „Wpływy rosyjskie”.

Fioletowe klejnoty, niebieski, czerwony, zielony i złoty płacą od 25 do 60 razy więcej niż zakład, gdy pojawiają się na linii wypłat.

Szczęśliwe siedem symboli jest warte 120-krotność Twojego zakładu w tych samych okolicznościach, podczas gdy symbol bar i symbol wild są na szczycie listy z 250-krotnością Twojego zakładu.

Jak grać w grę

Aby rozpocząć grę, musisz Wazamba login. Twój zakład może wahać się od poziomu 1 do poziomu 10.

Możesz zwiększyć swój zakład, naciskając przycisk „maksymalny zakład”, znajdujący się bezpośrednio po prawej stronie przycisku obrotu.

Aby jakakolwiek kombinacja wypłaty została przyznana podczas gry, co najmniej trzy symboli musi wylądować razem na jednej aktywnej linii (poziomo), zaczynając od skrajnej lewej pozycji na tej konkretnej linii – w prawo, aż dotrze do prawego punktu końcowego wspomnianego zwycięskiego rzędu.

Następnie żadne inne kombinacje wraz z tym konkretnym poziomym ciągiem nie liczą się jako ważne.

Potencjał wygranej

Automat Starburst zaczyna się od poziomu zakładu 10 monet jako minimalnego zakładu i 100 monet jako maksymalnego zakładu.

Wartości monet wahają się od 0,01 do 1, więc możesz grać w tę grę bez względu na budżet.

Starburst ma maksymalny potencjał wygranej do 50 000 monet. Pamiętaj, że aby zakwalifikować się do tej nagrody, musisz najpierw Wazamba login.

Jedynym sposobem na osiągnięcie tego jest trafienie pięciu symboli bar na aktywnej linii wygrywającej, z najwyższym poziomem zakładu i wartością monety.

Warto jednak zauważyć, że szanse na osiągnięcie tej maksymalnej wypłaty są dość niewielkie.

Niemniej jednak, dzięki rozszerzającym się symbolom Starburst wild w grze i systemowi linii wypłat, który wypłaca w obie strony, wciąż istnieje wiele okazji do trafienia tych zwycięskich kombinacji.

Tak więc, chociaż maksymalna wypłata może być trudna do uzyskania, nadal istnieje możliwość znacznych wypłat.

READ  Inflacja w Polsce może wzrosnąć zgodnie z oczekiwaniami