Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oceny piłkarzy z Holandii równe z Polską

Holandia wróciła od tyłu, by w sobotę zremisować 2-2 z Polską w Rotterdamie. Michael Bell daje swoim graczom oceny Orange Stars.

Zaznacz Niech będzie 5,5/10: Stoper z Freiburga przyszedł po kontuzjowanego Jaspera Cillessena i znów wyglądał na zmęczonego w Orange. Mógł zagrać lepiej w meczu otwarcia Polski i nie wyglądał zbyt komfortowo.

Dumfryki Denzela 7/10: Posunął się do przodu jak najdalej na prawą stronę i trafił na wyrównującą bramkę mocnym kopnięciem. Zawsze ciężko pracuje i dobrze wykonuje swoją pracę.

Mieszanka Daly’ego 5/10: Otrzymałem pomoc, ale to był kiepski występ gościa z Ajaksu, który został złapany w meczu otwarcia. Brak szybkości to problem, który czasami napotykają lewi obrońcy.

Joren Timber 6.5/10: Wrócił do wyjściowego składu i wygrał sam bez większych obaw. Kilka brudnych chwil przed startem.

Stefan de Vrij 6,5 / 10Solidny tył, ale bez dominującej prezencji i dystrybucji, którą zapewnia Virgil van Dijk.

Nathan Ake 6/10: Stracił trochę skupienia na drugą bramkę z Polski, ale kolejny mocny mecz Ake, który chce udowodnić, że jest człowiekiem trzymającym lewą stronę pomocy.

Frenkie de Jong 6/10: To nie był jego najlepszy występ w Orange, ponieważ Polacy wyrzucili go z meczu w pierwszej połowie. Poprawa na sekundę, ale nie miała takiego samego efektu.

Stephen Bergwis 5,5/10Jego główka doprowadziła do drugiego gola Polski i nie był w stanie wywrzeć realnego wpływu przez cały mecz. Nie był to jego najlepszy występ i nie było zaskoczeniem, że został zastąpiony.

Davy Classen 6/10: Holandia wróciła do meczu zaraz po drugiej Polsce. Pojawił się we właściwych miejscach, ale nie wywarł wystarczającego wpływu w środku pola.

Stephena Bergwijna 6/10: Brak miejsca z tyłu sprawił, że Bergwijn nie mógł wpłynąć na mecz tak bardzo, jak by chciał. Nadal stwarzał pewne niebezpieczeństwo, ale nie mógł się zwinąć przed zastąpieniem.

READ  opinia | UE może chcieć odciąć rosyjską energię, ale Polska, Węgry i inne kraje zależne od paliw mają inne plany

Memphis Depay 5/10Słaba pierwsza połowa, ale poprawiła się w drugiej. Memphis wykonał rzut karny w poprzeczkę, a także dostrzegł znakomicie obroniony strzał głową. Nie jego noc, chociaż był kapitanem.

alternatywy

Cody Jackbo 6.5/10: Zrobił kilka bezpośrednich sprintów na skrzydle i stworzył kilka okazji przed końcem.

Dostrajanie firm 5,5 / 10Został wprowadzony do Berghuis, ale nie miał żadnego efektu, gdy był na boisku.

Koszulki Jordan 5.5/10: Nie zrobiłem wielkiego wrażenia po tym, jak przyszedł po Timbera

Wout Weghorst N / A: nie był na boisku wystarczająco długo, aby go przejrzeć.