Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaawansowany system Bose Smart Soundbar 900 obejmuje obsługę Dolby Atmos

szef ona ma ogłaszać Nowe wzmacniacze, które zastępują 700. inteligentny głośnik Na wyższym końcu składu. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu, Smart Soundbar 900 ma Dolby Atmos wsparcie.

Firma twierdzi, że Soundbar 900 przewyższa topowy dźwięk przestrzenny, jaki zapewnia większość głośników Atmos. Mówi się, że technologia Bose PhaseGuide może również tworzyć poziome efekty dźwiękowe. Soundbar 900 łączy wiedzę firmy Bose o akustyce przestrzennej z niestandardowymi matrycami, przetwornikami bipolarnymi i przetwornikami niskiego poziomu, aby stworzyć „warstwę realizmu”, jak twierdzi firma. Nawet jeśli oglądany program lub film nie obsługuje Dolby Atmos, Bose twierdzi, że jego technologia może nadal tworzyć efektywne przestrzenne efekty dźwiękowe poprzez remiksowanie sygnałów.

Bose obiecuje potężne basy praktycznie bez zniekształceń dzięki technologii QuietPort. W tym samym czasie funkcja Adaptiq kalibruje dźwięk dla Twojej przestrzeni.

Głośnik ma przyzwoitą łączność, w tym HDMI eARC do podłączenia do telewizora, a także Wi-Fi, Bluetooth, Asystent Google, Amazon Alexa, Spotify Connect i AirPlay 2. Możesz sparować urządzenie z innymi inteligentnymi głośnikami Bose, w tym jako część systemu multi-room i rozbudować zestaw kina domowego o subwoofer lub tylne głośniki satelitarne. Soundbar 900 jest również kompatybilny z nowościami firmy QuietComfort 45. słuchawki.

Urządzenie ma zaokrąglone rogi i ma 2,3 cala wysokości, nieco ponad cztery cale głębokości i 41 cali długości (kilka cali dłuższe niż Speaker 700). Jest przeznaczony głównie do telewizorów 50 cali i większych; Może wydawać się nie na miejscu pod mniejszym ekranem.

ten Smart Soundbar kosztuje 900 $ 900. Zamówienia w przedsprzedaży są otwarte już dziś, a głośnik będzie dostępny 23 września.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.