Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyszła za mąż od pierwszego wejrzenia w kwietniu Banbury i mówi, że serial zrujnował jej życie

Żonaty od pierwszego wejrzeniaAktorka April Banbury zatrzasnęła program randkowy, twierdząc, że jej praca nad reality show sprawiła, że ​​​​potrzebowała terapii i prawie zrujnowała jej życie.

Banbury nakręcił tę serię Żonaty z First Sight UK na początku tego roku, z odcinkami emitowanymi w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Banbury wypowiedział się teraz przeciwko programowi randkowemu w nowym wywiadzie dla słońce.

Traumy, które miałem odkąd byłem Żonaty od pierwszego wejrzenia zrujnować moje życie. „Miałem sześć sesji terapeutycznych i zasadniczo powiedziano mi, żebym spróbował iść dalej” – powiedział Banbury. wyspa miłości To brutalne, ale Żonaty od pierwszego wejrzenia Jest o 100 procent gorszy. Nikt nie powinien zgłaszać się do udziału, dopóki nie zostanie dokładniej sprawdzony przez pracowników.”

Kanał 4

Związane z: Żonaty od pierwszego wejrzenia w Wielkiej BrytaniiGeorge Roberts aresztowany pod zarzutem kontrolowania i stosowania przymusu

Banbury był sparowany z Georgem Robertsem, który był: Został później aresztowany pod zarzutem kontrolowania i stosowania przymusu. Podobno powiedział trzem byłym partnerom Robertsa Żonaty od pierwszego wejrzenia kieruje tym Wcześniej złożyli skargę na policję na jego zachowanie. Roberts zaprzecza występkom.

Banbury powiedział, że ona i Roberts rozstali się 15 sierpnia tego roku po powrocie z wakacji w Hiszpanii. Powiedziała, że ​​fotele wystawowe podzieliły się z nią wiadomościami o Robertsie. Twierdzi, że wtedy powiedzieli jej, że potrzebuje jego wsparcia.

„Kiedy program mi powiedział słońce Historia, powiedzieli mi, że muszę tam być, aby wesprzeć George’a. Czułem się, jakby mnie uciszyli, kiedy chciałem porozmawiać. „Czuję się całkowicie sfrustrowana” – powiedziała.

April i George, poślubieni od pierwszego wejrzenia w Wielkiej Brytanii, sezon 7

Kanał 4

Związane z: Żonaty od pierwszego wejrzenia Gwiazda oskarżona o emocjonalne znęcanie się przez kilku byłych

„Mam świetnego pracownika socjalnego, ale zespół produkcyjny nie przejmuje się zbytnio. Mówi: „Przepraszam, że zrujnowałem ci życie, oto terapeuta, przezwycięż to, wyczyść to pod dywanikiem i ruszaj się Jestem wkurzony ”.

READ  Catherine Zeta-Jones mówi, że mąż Michael Douglas mógł uratować ją przed „bezbronnymi” sytuacjami

„Umieścili tego człowieka w moim życiu”, kontynuował Banbury. „Nie zdecydowałem się być tym człowiekiem – wybrali go dla mnie”.

Fani serialu zaczynają teraz na to naciskać Eksperci randkowi na wystawie zostać zwolnionym po tym, jak Roberts pojawił się w serialu. Banbury powiedziała, że ​​teraz „stara się być pozytywna” po swoim doświadczeniu, ale powiedziała, że ​​nie „uśmiecha się w środku”.

„Po prostu staram się przejść każdego dnia”, powiedziała. „Jeśli wyślizgnę się z tej ciemnej dziury, nie sądzę, żebym kiedykolwiek się z niej wydostała”.

George Roberts, kwiecień, ożenił się w pierwszym westchnieniu w Wielkiej Brytanii

Kanał 4

Związane z: Żonaty od pierwszego wejrzeniaSophie Brown żałuje, że nie może dopasować innej pary w serialu

Rzecznik prasowy Channel 4 powiedział słońce Jest „kategorycznie niepoprawne sugerować, że April została poproszona o zajęcie stanowiska wbrew jej życzeniom i nie będziemy starali się jej uciszyć”.

Rzecznik kontynuował: „Wszyscy aktorzy mają dostęp do odpowiedniego wsparcia przed, w trakcie i po filmowaniu i transmisji, w tym dostęp do niezależnego psychiatry.

„Wsparcie to jest udzielane proaktywnie na każdym etapie, a na żądanie jest udzielane. KWIECIEŃ został zapewniony i nadal korzysta z tego wsparcia. Wszyscy współpracownicy przechodzą szeroko zakrojone podstawowe i psychologiczne kontrole, w tym najbardziej rygorystyczne kontrole warunkowe, do których jest zdolna produkcja. ”

Żonaty z First Sight UK Jest nadawany na E4 w Wielkiej Brytanii. Żonaty z First Sight Australia Jest nadawany w Nine Network w Australii i E4 w Wielkiej Brytanii.

Chcesz o nim porozmawiać? Żonaty od pierwszego wejrzenia? Odwiedź nasze dedykowane podforum

organizacje, w tym Pomoc dla kobiet Mogą zapewnić więcej wsparcia i informacji na temat przymusowej kontroli lub przymusowego zachowania.