Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tennis-Led Zeppelin to schody Świątka do nieba na French Open

PARIS (Reuters) – Guns N 'Roses pomogli Idze Świątek wygrać swój pierwszy tytuł Grand Slam na zeszłorocznym French Open. W tym roku ósme nasienie bardzo kocha Led Zeppelin, gdy próbuje zdobyć swój drugi tytuł w ciągu ośmiu miesięcy w Roland Garros.Zbliżenie: osoba w kapeluszu trzymająca rakietę: French Open


©Reuters/Gonzalo Fuentes
Francuski Otwarte

Przed każdym meczem była to rutyna 20-letniej Polki uderzającej w stadion w słuchawkach, dostrajając się do hałasu, gdy głośna muzyka rockowa wprowadzała nastrój, by kontrolować przeciwników.

Od czasu przełożonego turnieju w zeszłym roku Świątek wygrał 20 kolejnych setów z Rolandem Garrosem, wygrywając w sobotę 7-6 (4), 6-0 w trzeciej rundzie z Anett Kontaveit.

Oszałamiająca ścieżka dźwiękowa pomogła jej również wygrać Italian Open w zeszłym miesiącu, wygrywając 6:0 6:0 z byłą numer jeden na świecie Karoliną Pliskovą.

„Mam taką samą playlistę jak w Rzymie, więc teraz jest to Led Zeppelin. W zeszłym roku było to Guns N’ Roses, a teraz to Led Zeppelin. Podobny rodzaj muzyki, ale inny zespół” – powiedział Swetic dziennikarzom.

„Poza stadionem zacząłem słuchać polskiej muzyki, co jest dla mnie nowością, ponieważ nigdy właściwie nie słuchałem polskiej muzyki. Jest naprawdę fajna, polecam”.

Obie grupy były świetne przed swoim czasem, ale Świątek został wciągnięty po usłyszeniu słynnej piosenki Led Zeppelin w filmie o superbohaterach Thor: Ragnarok.

„Myślę, że zaczęłam ich słuchać więcej, kiedy zobaczyłam „Thor”. Słuchałam ich kilka lat temu i widziałam „Thor” w Australii” – dodała.

„Właśnie zacząłem słuchać rocka, przeglądałem i podobało mi się”.

(Sprawozdawczość Rohitha Naira w Bengaluru; Edytowanie przez Christiana Radnedge’a)

READ  Tube Girl: Kim ona jest i dlaczego tańczy w pociągach?