Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brooklyn Beckham dzieli się pięknymi zdjęciami swojej ukochanej żony Nicoli Peltz ze swoją siostrą Harper i babcią Sandrą… oraz publikuje wymagające zdjęcia z gotowania po udzieleniu odpowiedzi okrutnym trollom

Brooklyn Beckham dzieli się pięknymi zdjęciami swojej ukochanej żony Nicoli Peltz ze swoją siostrą Harper i babcią Sandrą… oraz publikuje wymagające zdjęcia z gotowania po udzieleniu odpowiedzi okrutnym trollom

Jest znany ze swojej kariery i tryska miłością do swojej żony, z którą był od roku, Nicoli Peltz.

W czwartek Brooklyn Beckham ponownie poczuł tę miłość, gdy w mediach społecznościowych podzielił się zdjęciami z rodzinnego obiadu.

Początkujący szef kuchni (24 l.) zamieścił zdjęcia Nicoli ze swoją siostrą Harper (12 l.) i babcią Sandrą (74 l.) i opisał te kobiety jako „moje dziewczyny”.

Oprócz zdjęć, które zrobił podczas wieczornego wyjścia ze swoimi „dziewczynami”, udostępnił także zdjęcie pokazujące, jak ciężko pracuje przy gotowaniu – ten buntowniczy ruch nastąpił zaledwie kilka dni po tym, jak odpowiedział trollom za krytykę jego aspiracji jako szefa kuchni.

Syn gwiazd Victorii i Davida wykorzystał swoją platformę na Instagramie jako platformę startową do pracy jako początkujący szef kuchni-celebryta, mimo to często spotykał się z uszczęśliwionymi krytykami jego filmów.

SŁODKO: Brooklyn Beckham ponownie poczuł tę miłość w czwartek, gdy w mediach społecznościowych podzielił się zdjęciami z rodzinnego obiadu, w którym uczestniczyła jego żona Nicola i babcia Sandra
MOJE DZIEWCZYNY: Początkujący szef kuchni (24 l.) opublikował zdjęcia Nicoli ze swoją siostrą Harper (12 l.) i babcią Sandrą (74 l.) i opisał panie: „Moje dziewczyny”.
SWEET: Oprócz zdjęć z wieczoru spędzonego z „dziewczynami” udostępnił także zdjęcie, na którym ciężko pracuje przy gotowaniu – był to wyzywający ruch, który nastąpił zaledwie kilka dni po tym, jak odpowiedział trollom na krytykę jego aspiracji jako szefa kuchni.

Jego gotowanie było w przeszłości krytykowane, a wiele osób krytykowało jego proste przepisy, używanie drogich składników lub podnoszenie oskarżeń o nepotyzm.

W nowym wywiadzie dla Insider Brooklyn upierał się, że nie przejmuje się krytyką, ponieważ wie, że „pracuje na okrągło” i „gotowanie go uszczęśliwia”.

„Szczerze mówiąc, przyzwyczaiłem się do nienawiści” – powiedział. Naprawdę mi to nie przeszkadza. Gotowanie sprawia mi radość. Mam ważniejsze rzeczy na głowie, niż ludzie, którzy mówią o mnie bzdury… Robię, co chcę i daję z siebie wszystko.

W rozmowie z gazetą Brooklyn powiedziała: „Szczerze mówiąc, przyzwyczaiłam się do nienawiści. Wcale mi to nie przeszkadza. Gotowanie sprawia mi radość. Mam ważniejsze rzeczy na głowie niż ludzie, którzy mówią o mnie bzdury …

Moje przesłanie dla nich jest takie, aby pisali dalej to, co chcą pisać. Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą chcieli Cię poniżyć.

„Robię swoją pracę i daję z siebie wszystko. „Więc mogą dalej pisać, co chcą, ale mnie to nie przeszkadza – po prostu będę dalej robił swoje”.

READ  Najnowsze wiadomości Jeremy'ego Clarksona: Kolumna Meghan Markle została usunięta przez The Sun po przesłanej odpowiedzi na reakcję

Zaledwie w zeszłym miesiącu Brooklyn udostępnił na Instagramie swój najnowszy film o gotowaniu, w którym zbiera pieniądze w ramach partnerstwa marki.

Na stronie do udostępniania zdjęć opowiadał fanom o tym, jak zrobić ciasto z oleju z awokado, szczegółowo opisując poszczególne etapy przed ostatecznym zjedzeniem deseru.

W podpisie postu Brooklyn ogłosił, że film powstał we współpracy z Chosen Foods, marką oleju z awokado, o której wcześniej komunikował, a w końcowym klipie pokazywał zarówno składnik w postaci czystego oleju, jak i wersję w sprayu.

Więc co? Przed swoim najnowszym postem Brooklyn odpowiedział na krytykę swojej kariery kulinarnej
Niezbyt świetni goście: jego Instagram był dla mnie punktem wyjścia do kariery początkującego sławnego szefa kuchni, a mimo to spotkał się z dużą radością ze strony zjadliwych krytyków na temat jego filmów
Nibobaby? Jego kuchnia spotkała się w przeszłości z ostrą krytyką, a wiele osób krytykowało jego proste przepisy, używanie drogich składników lub oskarżenia o nepotyzm (na zdjęciu z rodzicami Davidem i Victorią oraz rodzeństwem Cruz, Harper i Romeo).
Sprawdź mnie! Zaledwie w zeszłym miesiącu Brooklyn udostępnił na Instagramie swój najnowszy film o gotowaniu, w którym zbiera pieniądze w ramach partnerstwa marki.

W czerwcu krytykowano go za użycie całej butelki tego samego oleju do zrobienia smażonego kurczaka – fani określili go jako „oderwany od rzeczywistości” – podczas gdy jego mama w przeszłości wypowiadała się na temat stosowania oleju z awokado w jej rygorystycznej diecie .

Brooklyn, który był wcześniej krytykowany za ostentacyjne składniki, w tym trufle i żeberka wołowe za 60 funtów, po raz kolejny był nękany z powodu swoich wyborów.

W 2021 roku znalazł się w centrum wściekłego szaleństwa smakoszy po tym, jak zadziwił widzów Today Show, występując w odcinku gotowania na żywo, w którym po prostu „złożył kanapkę”.

Brooklyn pojawił się w amerykańskim programie, kiedy podzielił się swoim „przepisem” na angielską kanapkę śniadaniową, daniem, którego „nauczył się od swojej babci”.

Wyjaśniając, że podczas izolacji rozwinęła się w nim pasja do gotowania, zaczął publikować na Instagramie filmy, na których sam przygotowuje dania, a następnie przeprowadził gospodarzy Hodę Kotb i Carsona Daly’ego przez proces przygotowywania kanapek.

Ale chociaż gospodarze programu Today szybko pochwalili jego proste dzieło, widzowie byli wściekli, że zdecydowała się zaprezentować tak łatwe w montażu danie, a wielu określiło klip jako „zawstydzający” i „bolesny”.

Dobry oleisty! W czerwcu krytykowano go za użycie całej butelki tego samego oleju do zrobienia smażonego kurczaka – fani określili go jako „oderwany od rzeczywistości” – podczas gdy jego mama w przeszłości wypowiadała się na temat stosowania oleju z awokado w jej rygorystycznej diecie .
Cóż… w 2021 roku wpadł w wściekły szał kulinarny po tym, jak zadziwił widzów Today Show, występując w odcinku gotowania na żywo, podczas którego po prostu „złożył kanapkę”.
Nieważne: w nowym wywiadzie dla Insider Brooklyn upierał się, że nie przejmuje się krytyką, ponieważ wie, że „pracuje na okrągło” i „gotowanie czyni go szczęśliwym”.