Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amy Childs jest w ciąży! 32-letnia gwiazda TOWIE ujawnia, że ​​spodziewa się bliźniaków z Billym Delbosq

Amy Childs ujawniła, że ​​spodziewa się bliźniaków z chłopakiem Billym Delbosque miesiąc po ich krótkim rozstaniu.

32-letnia gwiazda TOWIE zaczęła spotykać się z 38-letnim biznesmenem Billym w lipcu zeszłego roku i wcześniej chwaliła go za bycie ojcem dla czteroletnich synów Polly i dwuletniego Ritchiego Jr. z poprzednich związków.

W sierpniu ujawniono, że para tymczasowo się rozstała po tym, jak Amy oskarżyła Bailey o pisanie SMS-a do innej dziewczyny za jej plecami.

Podczas gdy Bailey zaprzeczył zarzutom, przyznał się do wzięcia numeru kobiety – co skróciło czas między parą – ale wiadomość o ciąży tylko ich wzmocniła.

Amy Childs jest w ciąży! 32-letnia gwiazda TOWIE ujawniła, że ​​spodziewa się bliźniaków z beau Billy Delbosek… dwa miesiące po ich rozstaniu, kiedy oskarżyła go o „przesłanie wiadomości innej dziewczynie”.

Amy powiedziała tak! Magazyn: Kiedyś miałem ogromne problemy z zaufaniem, ale pewność siebie wróciła. Całkowicie ufam Billowi. Aby odzyskać Billa, musieliśmy przejść przez każdą emocję – a ja przeszłam przez każdą emocję. Byłem zły, zdenerwowany, ale Bill wiedział, że popełnił wielki błąd. Naprawdę kocham Billa.

Dodała, że ​​początkowo nie chciała mieć więcej dzieci, ale po spotkaniu z Billym zmieniła zdanie.

Amy wyjaśniła: „Obiecuję ci teraz, że nie chciałam więcej dzieci. Kiedy spotkałem Billa, pomyślałem: „Wiesz co, dostanę jeszcze jeden”. Jesteśmy bardzo podekscytowani – będzie naprawdę fajnie.

W udostępnionym poście na Instagramie dodała: „Nareszcie są wiadomości”, kiedy skończysz 4 lata, staniesz się 6! Oboje jesteśmy w siódmym niebie, aby ogłosić, że mamy do czynienia z… „Nie 1…ale 2″…mamy bliźniaki!! Nasza rodzina jest tak kompletna i nie możemy się doczekać kolejnego rozdziału.

Amy i Billy byli przedmiotem od października zeszłego roku, zaledwie dwa miesiące po tym, jak matka dwójki dzieci oddzieliła się od byłego chłopaka Tima po 14 miesiącach spędzonych razem.

Podczas ostatniego sezonu TOWIE Bailey pojechała do Dominikany, aby zaskoczyć gwiazdę Essex w jej pierwszą rocznicę, ale przed ceremonią musiała wyrzucić ją z piersi.

Amy jest wściekła: „Myślę, że nadal jestem w szoku, bo nie spodziewałam się, że przyjdziesz tu na naszą pierwszą rocznicę. Wiem, że mówiłeś, że twoja rocznica będzie niesamowita, ale czy kiedykolwiek myślałeś, że tu pójdziesz? numer.’

„Chciałem być przy tobie, chciałem cię zobaczyć” — odpowiedział Billy.

Ale Amy odpowiedziała: „Ostatnio było tak, jak między nami”.

Tymczasowa usterka: W sierpniu ujawniono tymczasową separację pary po tym, jak Amy oskarżyła Bailey o pisanie SMS-a do innej dziewczyny za jej plecami.

Tymczasowa usterka: W sierpniu ujawniono tymczasową separację pary po tym, jak Amy oskarżyła Bailey o pisanie SMS-a do innej dziewczyny za jej plecami.

Billy zgodził się: „Tak. Próbujesz mocno naciskać przyciski, aby przejść do następnego poziomu, aby uzyskać taką reakcję ode mnie, ale kiedy już uzyskasz tę reakcję, wtedy wycofujesz się.

Wygrywasz i masz taką reakcję, a dla mnie to sprawia, że ​​czuję się dobrze, czuję się wrażliwy i to niesprawiedliwe.

„Wiem, że zrobiliśmy sobie różne rzeczy, powiedzieliśmy rzeczy, które nie były idealne, nie były najlepsze”.

Amy odpowiedziała: „Tak, wiesz, posłuchaj, ty i ja, byliśmy w górę iw dół przez ostatnie osiem tygodni. Ty i twoje relacje byliście niechlujni, ręka na moim sercu była ** t.”

Potem ujawniła: „Ty SMS-owanie do innej dziewczyny było prawdopodobnie najtrudniejszą rzeczą, przez którą musiałam przejść w związku. Czy wiesz o co mi chodzi? Znam twoje powody, nie byliśmy razem w tym tygodniu, bo byliśmy z przerwami.

Jej chłopak zbagatelizował to, mówiąc: „To właśnie ci mówię, było w tym coś dziwnego. Mówisz, że chcesz być ze mną, a potem nie, potem robisz, a potem nie.

READ  Recenzja Surface Duo 2: ulepszony telefon z dwoma ekranami firmy Microsoft

Amy odpowiedziała, mówiąc: „Widziałam wiadomości, zaprosiłeś ją z powrotem do swoich kolegów, całkowicie w porządku, wystarczająco uczciwie, co robisz – to nie jest w porządku w związku, ponieważ nigdy bym ci tego nie zrobił ”.

Clash: Podczas ostatniego sezonu TOWIE Billy pojechała do Republiki Dominikany, aby zaskoczyć gwiazdę Essex w jej pierwszą rocznicę, ale miała kilka rzeczy, które musiały wyjść z jej piersi

Clash: Podczas ostatniego sezonu TOWIE Billy pojechała do Republiki Dominikany, aby zaskoczyć gwiazdę Essex w jej pierwszą rocznicę, ale miała kilka rzeczy, które musiały wyjść z jej piersi

Ale przyznała, że ​​nadal mu ufała i powiedziała: „Myślę, że popełniłeś wielki błąd, a ludzie w życiu popełniają błędy”.

Amy, która dzieli pięcioletnią córkę Polly z byłym Bradleyem Wrightem, zaczęła spotykać się z nowicjuszem TOWIE, Billym, po rozstaniu z byłym partnerem Timem w lipcu ubiegłego roku.

Amy jest także matką trzyletniego Ritchiego Jr., ze względu na jej związek z firmą Ritchie, ale w przeciwieństwie do Polly, która regularnie pojawia się w TOWIE, jej syn pozostaje poza centrum uwagi.

W niedawnej sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie Amy powiedziała, że ​​rozważy posiadanie dzieci z Bailey w przyszłości.

„Zawsze mówiłem, że chcę dwóch i tyle, ale od czasu spotkania z Billym czuję się zupełnie inaczej – w 100 procentach w przyszłości” – powiedziała.

Bailey, właścicielka Box Gym Fitness w Brentwood, gdzie Amy’s jest teraz stałym gościem, wystąpiła w serialu „Pierwsze randki” kanału 4 w 2018 roku i przyznała się do szukania miłości w „niewłaściwych miejscach” po wielokrotnym poszukiwaniu „typów Essex”.

Wiersz: Para starła się po tym, jak Amy ujawniła, że ​​Billy wysłał SMS-a do innej dziewczyny za jej plecami

Wiersz: Para starła się po tym, jak Amy ujawniła, że ​​Billy wysłał SMS-a do innej dziewczyny za jej plecami