Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wymiana Subaru BRZ z LS3 V8 500 KM jest tak dzika na jaką wygląda

Oto hipotetyczny przypadek. Masz trochę pieniędzy do wydania na fajny samochód, coś o mocy 500 KM (373 kW), który możesz uprawiać na torze, ale nadal jeździć po ulicy. Chcesz dwumiejscowy samochód i kochasz klasyczny napęd na przednie koła, klasyczny napęd na tylne koła. Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, możesz dostać Korweta Może to przychodzi do głowy, a może nowe Supra Z dostrojeniem ECU. Może nie myślisz o pliku Subaru BRZ.

Ale może powinieneś.

Oczywiście nie spełnisz powyższych kryteriów przy akcjach BRZ. Z pewnością jest to samochód do rzucania, ale dzięki mocy 205 KM (153 kW) w 2-litrowym czterocylindrowym silniku poprzedniej generacji nie zapali się. Ten konkretny właściciel BRZ, wymieniony w zdjęcia palenia Powyższy film, spróbuj to poprawić za pomocą turbin i doładowań. Doprowadziło to do niefortunnej serii uszkodzonych silników, które nie były w stanie obsłużyć 400 koni mechanicznych, nie mówiąc już o 500. Co zrobić w takiej sytuacji? zgadłeś – LS . swap.

Rezultatem jest legalny wilk w owczej skórze. Z zewnątrz ten starszy BRZ wygląda naturalnie dość cerowany. Podejdź wystarczająco blisko, aby zajrzeć do środka, a znajdziesz fotele wyścigowe ze składaną klatką, ale hej, możesz to mieć Który BRZ. Odpal go, mimo że 6,2-litrowy silnik V8 LS3 z pewnością ujawnia swoją obecność, nawet z aktywnym wydechem ustawionym na Quiet. I zgodnie z filmem, silnik wytwarza 500 koni mechanicznych na tylne koła na pompie paliwa. Przełącz się na E85 i to więcej.

Tak więc sedno tego filmu poświęcono na podjęcie decyzji, czy zamiana LS na Subaru BRZ jest lepsza niż zakup Corvette C7. Oczywiście istnieje szereg ulepszeń uzupełniających pompowanie V8, w tym sześciobiegowa instrukcja obsługi T56, ulepszone zawieszenie, ulepszone hamulce itp. Po połączeniu w samochód, który jest krótszy i lżejszy niż Vette, BRZ z zamianą LS stanowi dla siebie bardzo mocną argumentację. Podobno wydziela też bardzo silny zapach benzyny w kokpicie. To trochę niepokojące, jeśli mamy być szczerzy.

Jednak wideo przedstawia absolutną rozprawę z małym samochodem z doskonałą równowagą, wyjątkowymi opiniami kierowcy i pasmem mocy, który uderza w cienką linię między zbyt wiele I niewystarczająco. Jednak nie jest to do końca tanie, ponieważ obecny właściciel ma nadzieję sprzedać zmodyfikowany BRZ za 70 000 USD (około 51 000 GBP). Możesz dostać C7 Corvette Z06 o mocy 650 koni mechanicznych i wnętrzu, które nie pachnie paliwem.

Ale czy naprawdę chcesz tego samego samochodu, który twój 75-letni sąsiad trzyma w garażu?