Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Skórka Fortnite Jinx w drodze w League of Legends Crossover, mówi przeciek

Crossovery Fortnite i League of Legends mają zostać ogłoszone wkrótce, według zaufanego informatora Battle Royale firmy Epic. Ostatnio krążyło wiele szeptów o dużej współpracy, która była na horyzoncie, ale ci, którzy wiedzą, byli jak dotąd bardzo odporni. Jeśli ten pozorny przeciek jest prawdziwy, wkrótce zobaczymy pojawienie się w grze Fortnite Jinx, gdy Epic i Riot współpracują przy grze wideo typu crossover.

według ChinyUmiejętność Fortnite Jinx zostanie ujawniona i wydana w przyszłym tygodniu, co zbiegnie się z premierą nowego animowanego programu Riot Games na Netflix, tajemniczy, którego akcja toczy się w słynnym uniwersum League of Legends w Runeterze.

Jinx „Loose Cannon” Harley Quinn w stylu Harley Quinn stała się de facto maskotką MOBA dla Riot, więc sensowne byłoby włączenie jej do dowolnego crossovera dwóch największych gier na świecie — o ile wiemy, wstrzymaj oddech na mistrzem ligi Jonesy.

Wieści z ShiinaBR nie wydają się być odkryciem w plikach komputerowych gry, ponieważ jest to jedyna wiadomość, którą zgłosiłem pomimo społeczności zawsze online. Najprawdopodobniej wtajemniczeni usłyszeli ze źródła, któremu ufają, i w świecie, w którym W zasadzie wszystko sprowadza się do Fortnite A ta osoba w środku jest godna zaufania, my sami jesteśmy odpowiedzialni za zaufanie do niej. Nie jest również jasne, czy ten wyciek jest związany z wcześniej zgraną skórką z udziałem Twitcha Streamera Greg.

Będziemy musieli poczekać, aby usłyszeć więcej, ponieważ Arcane premierę na Netflix 6 listopada, to wcale nie potrwa długo, jeśli przeciek będzie dokładny. W międzyczasie nie przegap także najnowszych wydarzeń związanych z nadchodzącą skórką Fortnite Naruto.

READ  Wyze Switch i Bulb White zapewniają inteligentne oświetlenie domu w przystępnej cenie

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.