Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wykonane przez Wagnera - New Indian Express

Wykonane przez Wagnera – New Indian Express

Ekspresowa usługa wiadomości

Chennai: Boisko może być płaskie i nie odpowiadać. Piłka mogła stracić swój blask po tym, jak Trent Bolt i Tim South w pełni wykorzystali nową wisienkę. Mógł złamać palec u nogi i wziąć zastrzyki, aby złagodzić ból. Ale Neil Wagner będzie nadal niewzruszenie wysyłał i wykonywał „brudną robotę” dla Black Caps. To jest dokładnie to, co 35-letnia orteza na lewą rękę zrobiła od czasu swojego eksperymentalnego debiutu dziewięć lat temu.

I jak pokazał w drugim teście przeciwko Anglii, Wagner też nie jest pojedynczym kucykiem. Prawdopodobnie nie możesz być, gdy masz 226 furtek w 53 testach. W ciągu ostatnich kilku lat, zwłaszcza w Nowej Zelandii, gdzie w miarę postępu meczu testowego coraz lepiej trafiało się w nawierzchnie, lewa ręka zyskała reputację ratownika. Przedłużone kręgle to kręgle o krótkim tonie, które wielokrotnie destabilizowały nawet najlepszych graczy w branży. Kiedy sprawy stają się trudne, przychodzi sam, prawie usuwając okoliczności z obrazu.

W tym samym czasie Wagner jest sprytny w rzucaniu piłką i stawianiu stawki. W zeszłym tygodniu w Edgbaston Wagner pokonał Olliego Pope’a i Dana Lawrence’a w trzech dostawach klasyczną leworęczną kręgielnią. Ostro oddał piłkę Pope’owi i osaczył małego chłopca z przodu, zanim znalazł zewnętrzną krawędź rakiety Lawrence’a kijem, który kontynuował w narożniku. Byli rodzajem furtki, którą w ostatnich latach kojarzyliśmy z kolegą z drużyny Boltem.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, urodzony w RPA Wagner – 4. miejsce w rankingu ICC Test – powinien stanąć w kolejce do swojego adoptowanego kraju w finale World Test Championship przeciwko Indiom w piątek.
Dla kogoś, kto nie był uważany przez RPA za wystarczająco dobrego i musiał przeprowadzić się do Anglii przed osiedleniem się w Nowej Zelandii, można śmiało powiedzieć, że Wagner zbudował sobie bardzo wyjątkową karierę.

Deon Botes, który trenował Wagnera w szkole średniej w RPA, z pewnością tak uważa. „Jestem bardzo dumny z tego, jak daleko zaszedł Wagner”, mówi w tym artykule.

READ  FNE Visegrad YR2021: Polska wystawa: operatorzy kin nadrabiają stracony czas

Potts jest trenerem krykieta w Afrikaans High School w Pretorii i podczas 22 lat spędzonych w szkole widział wielu wybitnych graczy, w tym byłego kapitana RPA AB de Villiersa i Fafa du Plessis. W przypadku Wagnera talent nie zawsze był widoczny.

“Wagner dołączył do naszej szkoły w wieku 14 lat i dołączył do pierwszej drużyny rok później. Od samego początku miał bardzo rytmiczny bieg. Widząc, że w dzieciństwie zawsze wiedziałem, że będzie grał w krykieta pierwszej drużyny na poziomie hrabstwa, ale szczerze Nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek zagra w Co z Nową Zelandią. Nigdy nie trafił do żadnej z południowoafrykańskich drużyn uczniowskich ani grup wiekowych” – ujawnia Potts.

Według Potts powodem, dla którego Wagner nie był w stanie wyprzedzić krajowego krykieta w RPA, jest postrzegany brak tempa na arenie międzynarodowej. Podczas swojego pobytu w Nowej Zelandii Wagner grał prawie z prędkością 130-135 km/h, ale jego niezwykła celność przy krótkich obiektach pomogła mu przyspieszyć wielu odbijających.

Botes pamięta szkolny mecz, w którym kapitan przeciwnika wyszedł po kij bez kasku, być może nie doceniając intensywności Wagnera. To, co nastąpiło później, nie było zaskakujące. „Wagner wpadł z pełną mocą i dał odbijającemu do zrozumienia, że ​​mu się to nie podoba” – wspomina Potts.

Chociaż maksymalna prędkość może nie być jedną z mocnych stron Wagnera, nadrabia to swoją wrodzoną agresywnością i tendencją do domagania się piłki, gdy jego zespół ją napotka.

„Zawsze był kimś, kto za ciebie pobierał opłaty. Nie miało znaczenia, jak było gorąco ani jak późno było. A Potts zauważa, że ​​zawsze chciał mieć piłkę w swoich rękach.

Innym godnym uwagi aspektem Wagnera jest jego zdolność do znoszenia bólu bardziej niż inni. Na przykład przeciwko Pakistanowi w zeszłym roku Wagner miał złamany palec u nogi, ale rzucił 49 overów w dwóch rundach i zdobył cztery bramki.

READ  Raport Globalny Rynek obuwniczy Polski w latach 2021-2026 | Angelus, Cherry Blossom, CA Zoes Mfg Co, Cadillac Shoe Products Inc, Fiebing, itp. - King Saud University

Być może tutaj dużą rolę odegrało jego trudne wychowanie w RPA. “To cecha chłopca z Afryki. Chodzenie do szkoły takiej jak Affies czyni cię twardym. Podczas wizyty w RPA wciąż spotyka się ze swoim byłym uczniem, kiedy odwiedza RPA, mówi Potts, który nadal spotyka swojego byłego ucznia, gdy odwiedza RPA.

Jeśli Wagner zdoła podnieść trofeum Testowych Mistrzostw Świata, Butts będzie bardziej dumny, nawet jeśli to Nowa Zelandia skorzystała ze swoich śmiałych wyczynów lewej ręki.