Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wygląda na to, że Harry Styles przygotowuje się do wprowadzenia linii perfum i kosmetyków

Jakby bycie aktorem, gwiazdą pop i ikoną mody nie wystarczyło, Harry Styles może dodać konesera perfum i kosmetyków do swojej listy wyróżnień. Piątek, 28 maja, konto fanów Osadź tweeta Historia legła w gruzach, że ukochana gwiazda z wieloma łącznikami mogła wkroczyć do branży kosmetycznej, ujawniając zrzut ekranu z katalogu firmy w Wielkiej Brytanii, w którym znajduje się jego najnowszy branding.

Badacze internetowi nie pozostawili wątpliwości, że 27-letnia piosenkarka “Watermelon Sugar” bada nowy projekt, w którym na początku wyciekającego dokumentu pojawia się “STYLES, Harry Edward”. Z dokumentu wynika również, że tak było Wprowadzony 25 maja, dla każdego Nas co tydzieńEmma Spring, asystentka Stylesa i jej matka, wymienia jego córkę jako kolejnego dyrektora firmy.

„Charakter działalności” definiuje się jako „hurtowe perfumy i kosmetyki”, co oznacza, że ​​może oferować wszystko, od perfum po kredkę do oczu i lakier do paznokci (uwaga, Rihanna i Kylie Jenner), a nazwa firmy jest wymieniona jako zadowolona jak przedmioty kolekcjonerskie . ”(Bustle kontynuował z przedstawicielem Styles o komentarz, ale nie otrzymał natychmiastowej odpowiedzi).

Fani również zaczynają wyobrażać sobie, co zaoferuje ta linia, i podejrzewają, że gwiazda, znana ze swojego elastycznego stylu płciowego i modnych paznokci, prawdopodobnie zaoferuje uniwersalny lakier do paznokci i makijaż. Styles jest znany z noszenia delikatnego fioletowego manicure podczas gali BRIT Awards 2020 oraz czarno-niebieskiego lakieru na gali Met Gala 2019.

Podczas gdy niektórzy fani żartowali, że Harry StylesRób wszystko, ale upuść album, „Inni Pod wrażeniem jego umiejętności Bycie przedsiębiorcą na szczycie wszystkich innych swoich twórczych przedsięwzięć.

To nie byłaby pierwsza wyprawa stylów w tym zapachu. Styles jest twarzą Mémoire d’une Odeur GucciegoI, jak fani mogą pamiętać, odkąd był wokalistą największej boysbandu na świecie, jest także autorem Our Moment Eau De Parfum Spray One Direction. Fani mogą również pamiętać Style, które to udostępniły Jego charakterystycznym zapachem jest woda kolońska Tom Ford’s Tobacco VanilleCo może wskazywać na to, czego możemy się spodziewać po jego osobistej passie.

READ  Harrison Ford otrzymał kartę kredytową zwróconą mu przez Samarytankę Jade po tym, jak ją zgubił

Czy można sprzedać linię kosmetyków, zanim zostanie oficjalnie ogłoszona? Trudno powiedzieć, bo tak jest Zapaleni fani zabrali się do Twittera Powiedzieć: „Zamknij się, Harry Styles stworzy linię perfum i kosmetyków ??? Zamknij się i weź moje pieniądze”.

Chociaż dopiero okaże się, co przyniesie przyszłość dla Pleased As Holdings, fani są gotowi zobaczyć, wytatuować, a nawet założyć cokolwiek innego od gwiazdy!