Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rebel Wilson wygląda nie do odróżnienia, gdy obnosi swoją wąską talię

Rzeczywiście schudłam 30 kg podczas „Roku Zdrowia” 2020.

Ale wydaje się, że Rebel Wilson straciła na wadze, jeśli jej ostatni post na Instagramie jest czymś, do czego można się udać.

41-letnia druhna pokazała swoją szczupłą talię i smukłe nogi w obcisłych spodniach rowerowych i topie z odkrytymi ramionami, stojąc w prywatnym odrzutowcu podczas weekendowego lotu do Miami.

Czy to najcieńszy w historii?  Ripple Wilson wydawała się nie do poznania, kiedy przez weekend pokazywała swoją wąską talię w obcisłych spodenkach rowerowych i T-shircie.  Jest to pokazane po lewej stronie na początku zeszłego roku

Czy to najcieńszy w historii? Ripple Wilson wydawała się nie do poznania, kiedy przez weekend pokazywała swoją wąską talię w obcisłych spodenkach rowerowych i T-shircie. Jest to pokazane po lewej stronie na początku zeszłego roku

Australijska gwiazda była oszołomiona w koszuli z odkrytymi ramionami z eleganckimi piórami maribo wzdłuż dekoltu i co chwilę patrzyła na gwiazdę filmową noszącą ją do kamery.

Miała również na sobie czarne spodenki do jogi z wysokim stanem, które podkreślały jej właściwą sylwetkę, z czarno-złotym paskiem przymocowanym do jej napiętego paska.

Rebel miał na sobie czarne sandały na pasy ze srebrnymi ćwiekami, stojąc w przejściu eleganckiego prywatnego odrzutowca. Nosiła duże okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu.

Włosy blond piękności opadły w wysoki kucyk, kiedy rozluźniła się na siedzeniu i patrzyła przez okno samolotu przed swoim lotem.

Szykowny: Rebel miał na sobie wąskie czarne sandały nabijane srebrnymi ćwiekami, stojąc w przejściu prywatnego odrzutowca.  Nosiła duże okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu

Szykowny: Rebel miał na sobie wąskie czarne sandały nabijane srebrnymi ćwiekami, stojąc w przejściu prywatnego odrzutowca. Nosiła duże okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu

Zachwycenie scenerii: blond włosy piękna opadały w wysoki kucyk, gdy leżała na swoim miejscu i patrzyła przez okno samolotu przed swoim lotem.

Zachwycenie scenerii: blond włosy piękna opadały w wysoki kucyk, gdy leżała na swoim miejscu i patrzyła przez okno samolotu przed swoim lotem.

Na zdjęciach przedstawiała pikowaną torebkę crossbody Yves Saint Laurent w zieleni mchu ze złotym plecionym łańcuchem i złotymi wykończeniami.

Buntownik ociekający pewnością siebie po otwarciu W stylu O jej ostatniej utracie wagi.

W zeszłym roku ogłosiła na Instagramie, że rok 2020 będzie rokiem jej zdrowia.

Zapytana, jak bardzo była zmotywowana do ćwiczeń przy tak napiętym harmonogramie, Rebel powiedziała: “ Podczas The Almond and the Seahorse pracowałem z dwiema wielkimi europejskimi aktorkami, Charlotte Ginsburg i Tren Derholm, i byli zdumieni moją dyscypliną, ponieważ każdy rano nie spałem na siłowni, codziennie uprawiam sport przez 90 minut przed rozpoczęciem zdjęć.

I kontynuowała: „Ale teraz to tylko moje życie”.

Oglądałem serial dokumentalny Marka Wahlberga [Wahl Street] Widziałem, jak budzi się, ćwiczy każdego ranka i zarządza swoim czasem, więc powiedziałem: „To jest podobne do tego, co kiedyś robiłem”.

Stylowa podróż: aktorka wyglądała na podekscytowaną zdjęciami selfie, które zrobiła w samolocie

Podekscytowany: buntowniczka sapnęła podczas jednego ze strzałów, gdy siedziała na swoim krześle

Stylowa podróż: aktorka wyglądała na podekscytowaną zdjęciami selfie, które zrobiła w samolocie

Chociaż nie chcę budzić się o 4 rano jak Mark. [laughs] Zbyt często muszę wstawać o 6 rano.

Zastanawiając się nad swoim zdrowym rokiem, Rebel powiedziała: “ Teraz, gdy wiem, że mogę to zrobić, czasami jest mi smutno, że wcześniej tego nie robiłem. Prawdopodobnie powinienem był spróbować, gdy miałem 30, a nie 40 lat.

Dodała: „Ale podróż każdego jest inna, nie wyścig czy zawody. Zawsze byłam programistą trochę późno. Zaczęłam grać, gdy miałam 19 lat, czyli o wiele za późno. Ameryko jako aktorka miałam prawie 30 lat, czyli o wiele za późno ”.

Dlatego staram się nie porównywać się z innymi ludźmi. Ale mam naturalne współczucie dla każdego, kto ma problemy z wagą, ponieważ to jest coś, z czym zawsze się zmagałem. Dlatego na Instagramie publikuję informacje o mojej podróży.

„Wyraźnie mam dostęp do niesamowitych, zaawansowanych technologicznie zabiegów”, powiedział Wilson magazynowi, „ale dowiedziałem się, że to małe rzeczy, które robię każdego dnia, mają znaczenie”.

Tak jak dzisiaj poszedłem na spacer po Griffith Park [in L.A.] I to nic nie kosztuje. Osoba może chodzić, pić więcej wody i robić kilka konsekwentnych rzeczy, które poprawiają jej życie. Na rozpoczęcie nigdy nie jest za późno, bez względu na wiek. “

Podczas wakacji aktorka i druhny przed wyjazdem wzięli udział w World Pride Polo w Grand Champions Polo Club w Miami Beach.

Miała na sobie ten sam czarny strój, który pozowała z aktorem Sterlingiem Jonesem na czerwonym dywanie.

“ Tak, pocałowaliśmy nas językiem #worldpridepolograndchampionspoloclub ” – skomentował Wilson, dodając emoji.