Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ITV zatwierdziło plan podniesienia pensji Holly Willoughby w związku ze sporem prawnym ze starym kierownictwem

„Nie mogą sobie pozwolić na utratę”: ITV zatwierdziło ostateczny plan podwyższenia wynagrodzenia Holly Willoughby w związku ze sporem prawnym ze starym kierownictwem

Mówi się, że ITV rozważa „podwyżkę” pensji Holly Willoughby, jeśli dzisiejsza pierwsza poranna walka prawna z jej długoletnimi klientami „osiągnie poziom kryzysu”.

40-letnia Holly zatrudniła prawników do podjęcia działań przeciwko Grupie YMU po tym, jak zażądali procentu od jej przyszłych dochodów, poinformowano w lutym.

Szefowie sieci obawiają się teraz, że Holly odejdzie ze swojej roli dziś rano, jeśli będzie zmuszona zapłacić 15% szacowanego zasiłku za czas nieobecności, o który proszą dla YMU.

Podwyżka płac: mówi się, że ITV rozważa podniesienie pensji 40-letniej Holly Willoughby, jeśli dzisiejsza poranna walka wstępna z jej długoletnimi agentami osiągnie poziom kryzysu

Powiedziało źródło słońce: „Spór Holly z YMU wywołał poważne obawy w ITV, ponieważ wiedzą, jak nalegają, aby nie musieli im płacić.

Mają nadzieję, że sytuacja zostanie rozwiązana polubownie. Ale uzgodnili ostateczny plan zwiększenia jej pensji, gdyby osiągnęła poziom kryzysowy i nie mogli sobie pozwolić na jej utratę.

Gazeta dodała: „Jeszcze nie rozmawiali na ten temat z Holly i nigdy nie marzyli o prośbie o premię”.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami ITV i Holly w celu uzyskania komentarza.

Sunset Judgments to prowizje pobierane przez agentów od gwiazdy, której nie ma już na ich liście, co oznacza, że ​​YMU może od teraz zostać odcięta od swoich występów w Dancing On Ice i This Morning.

Holly założyła w zeszłym roku swoją kobiecą agencję o nazwie Roxy – a teraz sama prowadzi.

Mówi się, że jest gotowa płacić YMU prowizje za prace zorganizowane, gdy jest z nimi, ale nie, jeśli te kontrakty zostaną odnowione, donosi The Sun.

Matce trójki dzieci powiedziano, że może być zmuszona do zapłacenia YMU około 10 000 funtów, jeśli jej oferta zostanie wygrana.

Prezenterka zwróciła się o pomoc do zespołu prawników – z którymi spotkała się w lutym – aby do tego nie doszło.

Źródło powiedziało The Sun: “ Nikt nie chce, aby stało się to legalne, ale Holly nie zamierza po prostu zrezygnować z milionów, z którymi tak ciężko walczyła bez walki. ”

„To smutny koniec bardzo udanego partnerstwa” – dodali.

Obecnie YMU reprezentuje celebrytów, w tym współgwiazdę w filmie Willoughby’ego Phillipa Schofielda This Morning.

„Wydaje się jednak, że YMU jest niezadowolony z faktu, że został założony samodzielnie i uważa, że ​​ma prawo zwiększyć przydział czasu, aby ubiegać się o prowizję za odnowienie umów”.

Poinformowano, że Willoughby ponownie opuścił YMU w sierpniu.

Podobno po odejściu z agencji, z którą pracowała przez 13 lat, planowała pracować w żeńskim zespole.

Aparat ortodontyczny: Holly przygotowuje się do walki prawnej ze starymi klientami z rzędu, która może kosztować 10 milionów funtów, twierdzą znawcy

Aparat ortodontyczny: Holly przygotowuje się do walki prawnej ze starymi klientami z rzędu, która może kosztować 10 milionów funtów, twierdzą znawcy

Reklamy