Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wycieki iPhone’a 14: modele iPhone’a 14 są wyposażone w szybszą, energooszczędną pamięć RAM o pojemności 6 GB, wycieki ujawniają zmodernizowany sprzęt

Zaledwie kilka dni po konferencji Apple WWDC pojawia się więcej doniesień o nadchodzącym składzie iPhone’a 14. Według najnowszych doniesień, gigant technologiczny z Cupertino planuje wprowadzić 6 GB pamięci RAM do wszystkich modeli w ofercie iPhone’a 14. O rozwoju poinformowała tajwańska firma badawcza TrendForce.

Modele iPhone’a 14 Pro nowej generacji prawdopodobnie będą wyposażone w zaktualizowaną, szybszą i energooszczędną pamięć RAM znaną jako LPDDR5, podczas gdy zwykłe modele iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Max będą wyposażone w LPDDR4X.

Obecnie iPhone 13 i iPhone 13 mini są wyposażone w 4 GB pamięci RAM LPDDR4X, natomiast iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max są wyposażone w 6 GB pamięci LPDDR4X RAM.

Najnowsze osiągnięcie jest zgodne z przewidywaniami słynnego analityka Apple, Ming-Chi Kuo, który twierdził, że wszystkie modele iPhone’a 14 będą wyposażone w 6 GB pamięci RAM, a modele iPhone’a 14 Pro będą miały LPDDR5.

Według firmy badawczej modele iPhone’a 14 Pro prawdopodobnie będą miały 256 GB pamięci. Obecna generacja iPhone’ów zaczyna się od 128 GB pamięci. W raporcie stwierdzono jednak, że szczegóły dotyczące przechowywania „do ustalenia w późniejszym terminie”.

Zalecanahistorie dla ciebieWśród innych przecieków ujawniono wcześniej, że modele iPhone’a 14 Pro prawdopodobnie będą wyposażone w tylną kamerę 48 MP i najnowszy układ A16. Tymczasem zwykłe modele iPhone’a 14 prawdopodobnie zachowają obecny układ A15.

Kolejną dużą zmianą jest to, że Apple pozbyło się mini modeli. Apple prawdopodobnie zaoferuje iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro z 6,1-calowymi ekranami oraz iPhone’a 14 Pro i Pro Max z 6,7-calowymi ekranami.

Oczekuje się, że linia iPhone’ów 14 zostanie wprowadzona na rynek we wrześniu tego roku.

READ  Ponownie uruchomiono Monster Rancher na PlayStation