Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gry na placu zabaw szukające animatora-eksperta, który będzie mógł zagrać w kolejną bajkę

Zdjęcie: Xbox

Nowa mit To gra, którą wszyscy jesteśmy podekscytowani w Pure Xbox, ale ostatnio nie mieliśmy zbyt wiele do powiedzenia o aktualizacjach – poza Pierwszy producent, który odpowiedział na obawy dotyczące „zakresu” wcześniej w tym tygodniu.

z powrotem w marcu, Playground Games wyznaczyło nowego głównego projektanta poziomów Do projektu, a teraz w nowej aktualizacji, zespół poszukuje obecnie najlepszego animatora w rozgrywce. Podzielił się tym główny animator Fable, Chris Goodall:

Zgodnie z opisem, rola ta będzie odpowiedzialna za tworzenie „różnorodności animacji” wymaganych do realizacji wizji i rozgrywki nowego „Otwartego świata RPG akcji” firmy Fable. Ta praca animacyjna obejmie szeroki zakres obszarów – od postaci i stworzeń po rekwizyty, a nawet przechwytywanie twarzy i ruchu.

Mówi się, że mit był w Rozwój od co najmniej czterech lat, ale wydaje się, że panuje ogólna zgoda, że ​​nie zostanie on wydany w najbliższym czasie. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli czekać bardzo Dużo czasu, zanim ten trafi na Xbox Series X | S.

Być może zobaczymy lub usłyszymy więcej podczas nadchodzącego Xbox Bethesda Show. Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

READ  kopanie, przyzwyczajenie | Wiadomości internetowe Otago Daily Times