Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wielki Xbox 2022 potwierdzony wyłącznie na PS4 i PS5

Podczas dzisiejszej prezentacji State of Play ogłoszono jedną z największych ekskluzywnych gier Xbox 2022 na platformy PlayStation. Kurtka Wydane wyłącznie na Xbox One i Xbox Series X | S w marcu, ale gra została ogłoszona na PlayStation 4 i PlayStation 5. Kurtka Premiera ma nastąpić 27 września, dając nowym widzom szansę na poznanie tego, co ma do zaoferowania gra. Tytuł został zapowiedziany wraz z nowym zwiastunem, choć wydaje się, że fani nie powinni spodziewać się niczego nowego poza tym, co zostało wprowadzone w wersji na Xboxa.

Nowy zwiastun stanu gry można znaleźć poniżej.

Podczas gdy wielu graczy jest podekscytowanych perspektywami Kurtka Przechodząc na inne platformy, jedno z największych pytań, jakie fani zadają w związku z obecnym stanem gry, dotyczy potencjalnego wydania Nintendo Switch. Oficjalne konto gry na Twitterze zostało zasypane pytaniami o tę możliwość w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a dziś jest jeszcze bardziej. Kurtka Z pewnością może wyglądać idealnie na platformę Switch, biorąc pod uwagę inspirację dla gry Zelda. Konsola gościła również ogromną liczbę gier niezależnych w ciągu ostatnich pięciu lat. Na razie użytkownicy Nintendo Switch będą musieli tylko poczekać i sprawdzić, czy inne platformy zostaną potwierdzone!

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni KurtkaGra jest izometryczną przygodą, która daje graczom trochę kierunku. Gra jest jak legenda o zelda Na NES w tym zakresie, chociaż istnieje wiele pozycji, które są ustawione Kurtka Daleko, na uboczu, dalej. Jednym z największych z tych problemów jest to, że większość wskazówek dotyczących gry jest wykonywana w wymyślonym języku, zmuszając graczy do użycia swojej intuicji, aby rozgryźć różne rzeczy. Niektórym fanom udało się już rozszyfrować językale elementy odkrywania to duża część KurtkaPołączenie. Gdy gracze odkrywają KurtkaW świecie gry ujawniają również strony „Instrukcji obsługi” do gry, które zawierają świetne zdjęcia i pomocne wskazówki dotyczące gry.

READ  Quordle 112 Odpowiedź: Quordle Dzisiaj 112: Dowód na Quordle 16 Może odpowiedzieć

Wylogowałeś się? Kurtka Do teraz? Cieszycie się, że gra trafia na platformy PlayStation? Powiedz nam w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aby porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!