Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wybór Nowej Zelandii jako jednego z najlepszych miejsc na świecie na rok 2023

Auckland zostało uznane za jedno z najlepszych miejsc na świecie w przyszłym roku przez najbardziej prestiżowy magazyn podróżniczy w Wielkiej Brytanii.

Podróżnik Condé Nast 23 najlepsze miejsca do odwiedzenia w 2023 roku Powiedział, że Auckland „agresywnie przygotowuje się na oczekiwane tłumy zagranicznych gości w przyszłym roku”, chwaląc napięty kalendarz wydarzeń supermiasta.

„Po trzyletniej przerwie słynny Festiwal Latarni odbędzie się w lutym 2023 roku, aby uczcić Chiński Nowy Rok” – czytamy w liście.

Pacifica, największy na świecie festiwal kulturalny na wyspach Pacyfiku, powraca w marcu 2023 roku po dwuletniej przerwie.

„A w lipcu odbędą się co cztery lata Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet 2023”.

Artykuł odnosi się również do niedawno wznowionego przypadku Nowej Zelandii, po zamknięciu granic z powodu Covid-19.

Czekają na Ciebie trzy lata efektownych otwarć hoteli.

„Wygląda na to, że rok 2023 – w końcu – da Oakland czas na zabłyśnięcie”.

Wynika to z wielu innych międzynarodowych nagród, które otrzymał Tāmaki Makaurau.

Lonely Planet wybrało Auckland jako Najlepsze miasto Do odwiedzenia w 2022 roku i Kingsland oficjalnie Jedno z najfajniejszych przedmieść na świecie.

„Zasługujemy na nasze imię”

Panoramę miasta Auckland w nocy.

Annie Dundas, szefowa działu ekonomii gości w Tātaki Auckland Unlimited, z zadowoleniem przyjęła tę wiadomość.

„Wspaniale jest widzieć, jak Tamaki Makawaru Auckland po raz kolejny zostało uznane przez zaufaną międzynarodową publikację podróżniczą za najlepsze miejsce do odwiedzenia – zasłużyło na naszą nazwę jako miejsce pożądane przez tak wielu” – powiedziała.

„Cieszymy się, że możemy ponownie powitać Manohiri International w celu odkrycia naszych niesamowitych atrakcji, wydarzeń i festiwali, a także wielu nowych miejsc noclegowych, restauracji i atrakcji oferowanych w całym naszym regionie”.

READ  Nekrolog: Sir Ian Parker – niezłomny prawnik

Stojąc na czele tegorocznej listy Lonely Planet i okrzyków Kingsland Time Out, Dundas wskazał na inne niedawne osiągnięcia.

„To dodaje do listy niedawnych wyróżnień dla naszego regionu – Auckland zostało również niedawno ogłoszone najlepszym globalnym miastem muzycznym podczas dorocznych nagród Music Cities Awards, a także zostało uznane za najlepsze miejsce docelowe MICE Oceanii trzeci rok z rzędu podczas 2022 MICE Global Awards . „.