Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wskazówki dotyczące zgłoszenia znaku towarowego „rzeczywistego” w potencjalnej reklamie WWDC

Nieco ponad tydzień przed rozpoczęciem WWDC, szczegóły dotyczące ekscytującego pliku znaków towarowych dla „rzeczywistości”, nazwy nadchodzącego systemu operacyjnego Apple AR/VR dla gogli, pojawiły się w Internecie, co jest dowodem na to, co Apple może mieć w zanadrzu do udostępnienia na konferencji w tym roku.


Oddzielne zgłoszenia znaków towarowych (1A 2) byli Ponownie pojawił się Parker Ortolani na Twitterze, który zauważa, że ​​chociaż oba zostały pierwotnie przesłane 8 grudnia 2021 r., i co najciekawsze, oba są wymienione z zagranicznymi terminami przesyłania zgłoszeń na 8 czerwca 2022 r., zaledwie dwa dni po przemówieniu na WWDC firmy Apple. Kolejny depozyt Na stronie USPTO podany jest termin składania wniosków zagranicznych 9 czerwca 2022 r.

Same zgłoszenia nie są oznaczone ani oznaczone jako znaki towarowe Apple, ale istnieje kilka wskazówek, że są one własnością giganta technologicznego z Cupertino. Zgłoszenia należą do firmy o nazwie „Realityo Systems LLC”, a także Uwaga Parkerakorporacyjna witryna internetowa używana przez tę firmę to ten sam adres, którego firma Apple używała w poprzednich latach, aby zachować nazwy przedpremierowych wersji macOS California.

„Rzeczywistość” była Przypadkowo wspomniany przez Apple w Sklep z aplikacjami Zaktualizowano rekordy na początku tego roku, potwierdzając w pewnym stopniu jego obecność. rOS, skrót od realityOS, został po raz pierwszy zgłoszony przez Bloomberg w 2017 O wewnętrznym kryptonimie „Dąb”.

RealOS zadebiutuje na specjalistycznym, high-endowym zestawie AR/VR, który Apple planuje ogłosić w tym roku lub na początku przyszłego, zgodnie z Bloomberg. Apple niedawno Przeglądaj zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej na jego pokładzieco oznacza, że ​​produkt wkrótce wygaśnie.

Zestaw słuchawkowy będzie miał dwa Ekrany 4K micro-OLEDA 15 jednostek kamerA potężne procesory Odpowiednik chipów serii M, śledzenie oczu Możliwości, Obsługa gestów dłonii przestrzenny dźwięk i inne funkcje. Oczekuje się, że zestaw słuchawkowy zrobi to po uruchomieniu Koszt około 3000.

READ  Większość pracowników chce, aby zmuszanie pracowników do pójścia do biura było nielegalne

Plotki były ciche o tym, czy Apple planuje ogłosić sprzęt na WWDC w tym roku, ale daty rejestracji znaków towarowych sugerują, że Apple może mieć więcej do powiedzenia na temat swojej wizji przyszłości AR/VR. Po raz pierwszy od września 2019 r. Apple zaprasza również wybranych przedstawicieli prasy i programistów ze społeczności „App Store” do wzięcia udziału w specjalnym wydarzeniu pod adresem: Apple Park 6 czerwca.