Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft wysyła łącza pocztą e-mail, aby kupić pakiet Xbox Series X w swoim sklepie internetowym

Jeśli szukasz konsoli Xbox Series X, możesz sprawdzić swoją skrzynkę e-mail. jak Zauważyliśmy zeszłej jesieniMicrosoft będzie od czasu do czasu kontaktować się z klientami Microsoft Store, oferując „ograniczoną podaż pakietów Xbox Series X”, które są dostępne dla „cenionych klientów Microsoft” w Stanach Zjednoczonych.

Pakiety Xbox Series X są już dostępne
Zdjęcie: krawędź

Wiadomości e-mail są kierowane do klientów Microsoft Store, a pakiety są dostępne na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Microsoft ogranicza zamówienia do jednej paczki na zamówienie lub dwóch paczek na 30 dni. Łącza do zamawiania pakietu są unikalne i powiązane z Twoim kontem Microsoft i nie zawsze gwarantują, że zapasy będą dostępne do zakupu.

Konsole Xbox Series X są dostępne na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” i szybko się wyprzedają. Maksymalnie jedna paczka na zamówienie i dwie paczki na 30 dni. Ze względu na ograniczoną ilość dostępnych zasobów otrzymanie tego e-maila nie gwarantuje, że podczas próby zakupu pozostaną konsole. Jeśli próbujesz kupić i widzisz komunikat, że paczka jest niedostępna, oznacza to, że nie mamy na stanie.

Aby dokonać zakupu, musisz mieć ważne konto Microsoft i być zalogowanym. Twoje unikalne łącze w tej wiadomości e-mail jest ważne tylko dla Twojego konta Microsoft, a konto musi być powiązane z adresem e-mail, na który została odebrana ta wiadomość.

Microsoft wymaga, aby kupujący wybrali grę w standardowej cenie, chociaż wiele z nich jest w sprzedaży.
Zdjęcie: Microsoft.com

Jest jednak jedna wada oferty „pakietowej” – dostęp wymaga zakupu dodatkowej cyfrowej gry i konsoli. Zapłacenie 59,99 USD za drugą konsolę zwiększa cenę, ale jest to mniej więcej tyle samo, ile zwykle kosztuje między okazjonalną sprzedażą. To cyfrowa gra, która wydaje się być kradzieżą, z zaledwie kilkoma tytułami do wyboru i cenami, które mogą być ponad dwukrotnie wyższe niż w sklepie Xbox firmy Microsoft. Opcje obejmują Madden NFL 22, Far Cry 6, i Pole bitwy 2042 Za 69,99 USD, chociaż właściciele Xbox mogą kupić go cyfrowo za 20,99 USDi 35,99 USDlub 45,49 USDodpowiednio. GTA V Jest to tańsza opcja za 29,99 USD, ale jest już w sprzedaży za 14,99 USD.

Właśnie Jak widać z Sony z PlayStation 5, wysyłanie linków do kont graczy, którzy już grają, jest jednym ze sposobów, aby pomóc konsolom dotrzeć bezpośrednio do ludzi, którzy ich chcą, a nie do dystrybutorów. Dopóki Ceny sprzedawców systemów nowej generacji spadły od czasu Czarnego PiątkuOstatnie wyprzedaże szybko minęły, więc jeśli masz szczęście, może to być najłatwiejszy sposób na zdobycie nowej konsoli. Niestety, nawet jeśli jesteś jednym z nielicznych, nadal wiążą się z tym pewne dodatkowe koszty.

READ  Większość właścicieli domowych kamer bezpieczeństwa nie wykorzystuje tego, co najlepsze ze swojego sprzętu