Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Poprawiono opóźnienie wejścia Nintendo Switch Online w grach na N64

Aktualizacja dla Przełącznik Nintendo Wygląda na to, że usługa online w zeszłym tygodniu poprawiła opóźnienie wejścia w grywalnym Nintendo 64 tytuły.

Od momentu uruchomienia Banjo-Kazooie w serwisie, aktualizacja 1.2 doprowadziła do pewnych ulepszeń (dzięki Eurogamer). Wygląda na to, że opóźnienie wejścia – czyli czas trwania akcji w grze i na ekranie – zostało zmniejszone, co zapewnia płynniejszą rozgrywkę.

Kanał YouTube Modern Gamer opublikował film (który można obejrzeć poniżej), wskazujący, że poprawiono opóźnienie wejścia.

„Opóźnienie wejścia wymagało trochę pracy. Z pewnością nie jest to naprawione, ale jest lepsze niż oryginalne wydanie i pokazuje mi, że Nintendo słucha, a przynajmniej czyta opinie i próbuje rozwiązać te problemy.

„Ponownie nie jest to idealne, a ze względu na naturę emulacji może nigdy nie być, [but] jasne jest, że Nintendo zmniejszyło opóźnienie i ogólnie gra jest znacznie lepsza, więc jest to całkiem dobry wynik” – kontynuował.

Opóźnienie wejścia spadło z około pięciu do sześciu klatek do jednej do dwóch, co stanowi ogromną poprawę. Okaryna Czasu został użyty do przetestowania zmiany, więc należy zauważyć, że różnica opóźnienia wejścia nie była porównywana z każdą inną oferowaną grą. Ten sam tytuł na Nintendo 64 również otrzymał ostatnio niespodziankę w świątyni Wody, ponieważ niesławna usterka już zniknęła.

Od dodatku do Nintendo 64 i Mega dysk Sega Wprowadzony w zeszłym roku na Nintendo Switch, wielu krytykowało wiele różnych problemów z emulacją w oferowanych grach. Tak bardzo, że Nintendo nawet powiedział, że przyjmuje krytykę”bardzo poważnie” i wygląda na to, że nadchodzą ulepszenia.

maska ​​majora pojawi się na służbie w przyszłym miesiącu, ponieważ Nintendo powoli powiększa bibliotekę gier N64 na Switch.

W innych wiadomościach, Kourtney Kardashian pokazała na swoim Instagramie, że gra Valorant, zaskakujące wielu

READ  Niejawni testerzy systemu Windows 11 mogą zostać uwięzieni w kanale deweloperskim