Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transformers: Reactivate to nowa sieciowa gra akcji od twórców Gears Tactics

Czy lubisz roboty, które przebierają się za inne typy maszyn? Możesz być zadowolony słysząc o niedawnym ujawnieniu Transformatory: reaktywacja.

Ujawniony na gali The Game Awards na początku tego tygodnia Transformers: Reactivate to najnowszy nadchodzący tytuł studia Splash Damage, dewelopera Gears Tactics i Brink. Pamiętasz Brinka, prawda? Miał parkoura! I pistolety! Tak czy inaczej, Transformers: Reactivate to najnowszy tytuł Splash Damage, który wydaje się być sieciową grą akcji dla jednego do czterech graczy, pozwalającą wcielić się w jednego z głównych bohaterów serii.

Jak to jest w przypadku większości gier w dzisiejszych czasach, ujawnienie nie było żadną rozgrywką, którą można by się chwalić, decydując się na kinowe spojrzenie na to, czego możemy się spodziewać po tytule. Zwiastun daje nam perspektywę pierwszej osoby na samotnego Bumblebee, z grupą ludzi ciężko pracujących, aby go naprawić po tym, jak najwyraźniej został zdjęty podczas jakiejś inwazji robotów i obcych. Jest także osadzona na niesamowicie dramatycznej wersji Wanted Dead or Alive autorstwa Bon Jovi, co było naprawdę okropne, ale hej, Transformers są świetne, więc fajnie jest oglądać nową grę.

Następnego dnia (9 grudnia) ogłoszono również, że firma Splash Damage przejęła Bulkhead, twórcę Battalion 1944, który będzie teraz pracował również nad Transformers: Reactivate.

Oficjalny Blackhead napisał: „To nowa era”. Konto Twitter. „Zostanie nabytym przez twórcę gier, w które dorastaliśmy, to zaszczyt. Wszyscy w Bulkhead są gotowi pokazać światu, do czego jesteśmy zdolni z odpowiednim partnerem. Zróbmy cholerne strzelanki.”

Zamknięta beta dla Transformers: Reaktywacja została zaplanowana na jakiś czas w 2023 roku, a kiedy gra zostanie uruchomiona, będzie dostępna na PC, PS5 i Xbox Series X, choć nie wiadomo, gdzie dokładnie będzie beta.

READ  Zobacz rendering koncepcyjny iPhone'a 15 Pro Max / Ultra (wideo)