Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Knights of the Old Republic II trafi na Nintendo Switch 8 czerwca

Jedna z najlepszych gier Star Wars w historii trafia na Switcha. Wraz z wiadomościami, które zostaną wydane przez Respawn Entertainment w 2023A Wczoraj Disney powiedział, że Aspyr przeprowadza się w 2004 roku Rycerze Starej Republiki II: Lordowie Sithów do urządzenia mobilnego Nintendo. Ponadto studio poinformowało, że planuje wydać DLC „Przywrócona zawartość” do gry. To ekscytująca wiadomość dla tego, co jest często uważane za jeden z nieoszlifowanych diamentów z koncesji.

Wielu fanów Gwiezdnych wojen uwielbia Rycerze Starej Republiki II Za bardziej złożony obraz konfliktu między Jedi a Sithami. Niestety gra została dostarczona w stanie niekompletnym, częściowo z winy prawdziwego dewelopera który jest najbardziej znany ze swojej pracy nad Fallout: Nowe VegasNa ukończenie prac nad projektem miała od 14 do 16 miesięcy.

Obsidian został zmuszony do wycięcia zawartości, w tym całej grywalnej planety, aby dotrzymać terminu wyznaczonego przez wydawcę LucasArts. Po tym, jak studio przeniosło się do innych projektów, grupa fanów zaczęła nad nimi pracować Na PC obiecuje, że ostateczna wersja gry będzie jak najbardziej zbliżona do oryginalnej wizji Obsidian. I w większości udało im się osiągnąć ten cel, tworząc wersję na PC Lordowie Sithów Najlepszy sposób na eksperymentowanie Rycerze Starej Republiki II.

Podczas gdy czekamy na więcej informacji o przywróconym DLC, Aspyr powiedział, że zostanie wydany Kotor II Aby przełączyć się 8 czerwca. Studio pracuje również nad plikiem Remake oryginalnej gry na PS5.

READ  Xbox myśli o kompatybilności z przyszłością, opracowując gry dla przyszłości