Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wordle 314 29 kwietnia Wskazówki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy poradniki, które pomogą znaleźć odpowiedź | Gry | zabawa

Nadszedł ostatni Wordle tradycyjnego tygodnia pracy i bardzo trudno się z nim zerwać. Na szczęście Express Online jest tutaj, aby pomóc, dzięki trzem poradom bez spoilerów dla Wordle. Więc jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu Wordle 314 29 kwietnia, po prostu przejdź na dół strony, aby uzyskać wszystkie ważne wskazówki i wskazówki bez spoilerów. Powodzenia i Bóg zapłać!

To fantastyczna gra, która ogarnęła świat, a Wordle zleca graczom odkrycie pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach.

Aby opanować Wordle i rozwiązywać codzienne łamigłówki, po każdym odgadnięciu musisz zwracać baczną uwagę na kolor płytek.

Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki, wyświetlając liczbę poprawnych odpowiedzi, które udało Ci się uzyskać, a także Twoją passę zwycięstw.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. Stracisz również swoją cenną passę.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie 29 kwietnia znajdziesz trzy przewodniki specyficzne dla Wordle 314…

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 314 Wskazówki i poradniki na 29 kwietnia…

READ  Matrix Resurrections przedstawia stronę promocyjną zawierającą 180 000 różnych zwiastunów

1. Wordle 314 zaczyna się na literę T.

2. Wordle 314 zawiera tylko jedną samogłoskę.

3. Przepraszamy, jeśli te małe wskazówki śmieci.