Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Peter Kay doprowadza fanów do szaleństwa, gdy wraca na londyńską scenę na trasę Dance For Life

„Dlaczego jestem emocjonalny”: Peter Kay doprowadza fanów do szału, gdy wraca na londyńską scenę na swoją trasę Dance For Life… po pięciu latach z dala od centrum uwagi

Peter Kay w piątek wieczorem wprawił swoich fanów w szał, gdy w Alexandra Palace w Londynie zatrzymał się kolejny występ.

48-letni komik jest obecnie w bardzo wyczekiwanej trasie Dance For Life – cały dochód przeznaczony jest na badania nad rakiem.

Fani od lat czekają na powrót Petera na scenę, który w 2017 roku wypadł z centrum uwagi z powodu „nieprzewidzianych okoliczności rodzinnych”.

Powraca: 48-letni Peter Kaye wprawia fanów w szał podczas trasy Dance For Life po pięciu latach nieobecności w centrum uwagi — po piątkowej nocnej trasie w Londynie (na zdjęciu z 2010 r.)

Wysłane przez Jan Spear piątek, 29 kwietnia 2022

Peter rozpoczął trasę dwa tygodnie temu w Manchesterze, po raz pierwszy od czasu, gdy pobił rekord No-Ride Tour… Now On Tour, który zakończył się pod koniec 2011 roku.

Fani wydawali się zachwyceni piątkowym występem, a niektórzy nawet mówili, że są „emocjonalni”.

Jeden z nich napisał na Twitterze: „Dlaczego mnie dotknąłeś, kiedy zobaczyłem dziś wieczorem Petera Kay? Tak bardzo go kocham”

Dance-a-thon: Komik wykonuje obecnie swój długo oczekiwany taniec życia – cały dochód trafia do Centrum Badań nad Rakiem

Dance-a-thon: Komik wykonuje obecnie swój długo oczekiwany taniec życia – cały dochód trafia do Centrum Badań nad Rakiem

Adoracja: Fani wydawali się zachwyceni piątkowym występem i powrotem Petera, a niektórzy nawet mówili, że są „emocjonalni”

Adoracja: Fani wydawali się zachwyceni piątkowym występem i powrotem Petera, a niektórzy nawet mówili, że są „emocjonalni”

„Pierwsza szansa na taniec od jakiegoś czasu, co za wspaniałe przeżycie” – napisał inny.

READ  Grupa stojąca za Smoke Shack i Blue Bat Kitchen zmienia nazwę

Impreza jest opisywana jako „impreza taneczna, która uratuje życie – Peter również zabiera się na parkiety DJ-ów podczas występu.

Peter miał wyruszyć w masową trasę koncertową od kwietnia 2018 do lata 2019, ale odwołał ją w grudniu 2017 z powodu nieznanych okoliczności.

Blast: napisał inny fan

Blowout: Inny fan napisał: „Pierwsza szansa na taniec od jakiegoś czasu i co za wspaniałe doświadczenie”

Pokaz świateł: pokaz świateł rozświetlił scenę, gdy Manchester powitał komika w zeszłym tygodniu

Pokaz świateł: pokaz świateł rozświetlił scenę, gdy Manchester powitał komika w zeszłym tygodniu

LONG TIME: Fani od lat czekali na powrót Petera na scenę po tym, jak w 2017 roku odszedł z centrum uwagi z powodu

Dawno temu: Fani od lat czekali na powrót Petera na scenę po tym, jak w 2017 roku odszedł z centrum uwagi z powodu „niespodziewanych okoliczności rodzinnych”

13 grudnia 2017 roku artysta powiedział: „Z powodu nieprzewidzianych okoliczności rodzinnych bardzo żałuję, że muszę odwołać wszystkie nadchodzące projekty.

Niestety obejmuje to moją nadchodzącą trasę koncertową, występy Dance for Life i wszelkie zobowiązania do pracy na żywo, które są w toku.

Moje szczere przeprosiny. Ta decyzja nie została podjęta pochopnie i jestem pewien, że zrozumiesz, że moja rodzina powinna być zawsze na pierwszym miejscu.

Wcześniej miał wrócić z serią Dance For Life, aby zebrać fundusze na Cancer Research UK w kwietniu i maju 2020 roku.

Ale wydarzenia zostały przełożone w marcu zeszłego roku z powodu pandemii Covid-19.

Czas imprezy: Impreza jest opisana jako

Czas na imprezę: Impreza jest opisywana jako „taniec, który ratuje życie – zbierane są wszystkie pieniądze na badania nad rakiem

Wakacje: Artysta powiedział 13 grudnia 2017 r.:

Wakacje: 13 grudnia 2017 roku artysta powiedział: „Z powodu nieprzewidzianych okoliczności rodzinnych bardzo żałuję, że muszę odwołać wszystkie nadchodzące projekty”.

Reklama