Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Women’s Cricket World Cup 2022: Indie wyeliminowane w półfinale angielskiej książki

Marizan Cap i Republika Południowej Afryki odmówiły Indii awansu do półfinału. Obraz/Getty Obrazy

Indie boleśnie nie doszły do ​​półfinału Mistrzostw Świata, przegrywając w ostatnim meczu z RPA w play-offie z Indiami Zachodnimi.

Po tym, jak Anglia wcześniej zapewniła sobie miejsce w półfinale, dokonując niezwykłego zwrotu dzięki zwycięstwu nad Bangladeszem, Indie pozostały z prostym równaniem: wygrana z RPA i ich mistrzostwo będzie kontynuowane.

Ale po zdobyciu 274-7 pierwszego trafienia przeciwko południowoafrykańskiej drużynie, która już zajęła drugie miejsce, Indie ledwo zdołały obronić ten wynik na dzisiejszym Hagley Oval.

Menon de Prez skrócił pół wieku niepokonanego, wygrywając w ostatniej rundzie przekazania, po tym, jak przeżył wyraźny wyrzut bez piłki wcześniej w dramatycznym finale.

W rezultacie Indie Zachodnie mogły świętować półfinały mistrzostw świata dopiero po raz drugi.

Indie Zachodnie, które zajęły czwarte miejsce w puli, mają teraz nie do pozazdroszczenia zadanie zmierzenia się z Australią w kwalifikacjach, które w środę zostaną rozegrane na Basin Reserve.

Po zdobyciu po otwarciu turnieju z trzema porażkami z rzędu, Anglia zmierzy się w czwartek z RPA w kolejnym półfinale na Hagley Oval.

To był odpowiednio ekscytujący wynik, jak na grę w bilard w turnieju, w którym odbyło się wiele zaciętych finałów, z czterema drużynami na tabeli oddzielonych zaledwie dwoma punktami.

Australia (14 punktów) awansowała w rundzie każdy z każdym z doskonałym rekordem siedmiu zwycięstw, podczas gdy Republika Południowej Afryki (11) wygrała pięć meczów i zajęła drugie miejsce. Anglia (8) dobrze zregenerowała się po przegranych pierwszych trzech meczach, podczas gdy Indie Zachodnie (7), Indie (6) i Nowa Zelandia (6) wygrały trzy mecze, a Windies objęło prowadzenie w meczu z RPA.

Wszyscy wyglądali na przegranych dla broniących tytułu mistrzów Anglii, ale zapewnili sobie miejsce w meczu pucharowym, pokonując dziś Bangladesz w Wellington i odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu, pokonując nowicjuszy Pucharu Świata o 100 punktów.

READ  Zamst ogłosił sponsorowanie z Wilfredo Leonem Finero, polskim zawodowym siatkarzem

Anglia nie miała najlepszego startu w swoim dniu po zdobyciu rakiety, Danny White i Heather Knight przegrali w ósmym otwarciu z powolnego startu. Otwierający Tammy Beaumont poradził sobie tylko z jednym limitem 69 piłek 33 w meczu Anglia potrzebowała dużej wygranej, aby określić lepszy kurs niż Indie.

Środkowe rankingi Sophii Dunkley (67 z 72), Nata Skevera (40 z 57) i Amy Jones (31 z 57) nieco poprawiły sytuację, by Anglia osiągnęła 234 -6.

Bangladesz nigdy nie wydawał się poważny, jeśli chodzi o pogoń za rekordem, nie osiągając pięćdziesiątego miejsca dopiero w dwudziestym pierwszym, kiedy to stracił oba pierwsze stopnie. Powolne podejście trwało nadal, ponieważ ukończyli prawie 50 przyrostów i rzucili za 134 w ponad 48.

Sophie Ecclestone (trzy na 15 z 10 rzutów) była prawie idealna w ograniczeniu Bangladeszu, podczas gdy spinner Charlie Dean zdobył kilka bramek pod koniec meczu, aby ukończyć 3-31.