Wojownicy przywracają uśmiechy na Mt Smart Stadium, wygrywając 42-18 Bulldogs

Na Mt Smart Stadium, Auckland: Warriors 42 (Viliame Vailea 6 min, Dallin Watene-Zelezniak 11 min, Edward Kosi 18 min 76 min, Eliesa Katoa 56 min, Shaun Johnson 74 min, Addin Fonua-Blake 79 min; Reece Walsh 7 goli) Buldog 18 (Jake Avrello 16 minut, Kyle Flanagan 43 minuty, Josh Addo Carr 50 minut; Matt Burton 3 gole). HT: 18-6.

W raporcie: Brydon Burns (buldogi), Matt Burton (buldogi)

Warriors zakończyli atak ostatnich prób pokonania Bulldogs 42-18 na Mount Smart Stadium w piątek wieczorem.

W zabawnym meczu między dwoma zespołami, które w tym sezonie nie miały nic poza dumą z gry, Warriors po raz kolejny pokazali, że serce jest w domu.

Euan Aitken i inni gracze Warriors wykazali się dużą pasją przeciwko Bulldogs.

Phil Walter / Getty Images

Chociaż byli naprawdę przerażający w ostatni weekend w przegranej 48-10 z RabbitWhite, była nadzieja, że ​​bycie w domu zmieni nastawienie graczy Warriors.

Dokładnie tak się stało, ponieważ w końcowym sezonie Warriors były dwie bardzo różne strony.

Jest zawodnik, który gra na Mt Smart Stadium, gra z pasją i zostaje zwolniony przez kibiców.

Jest też jedna z gier na świeżym powietrzu, która wygląda, jakbyś naprawdę myślał o plaży.

Zmiana tego sposobu myślenia poza boiskiem będzie największym wyzwaniem Stacy Jones w jego młodej karierze trenera NRL, ale na razie przynajmniej kibice klubu mogą cieszyć się tym, co dzieje się w Oakland. Nie zawsze była to świetna piłka od Warriors i zdarzały się błędy, ale przynajmniej grali ostro.

READ  Wellington Phoenix kontynuuje niepokonaną passę w pierwszej lidze mężczyzn po remisie w Sydney
Były wojownik Raymond Vitala Mariner był jednym z najlepszych graczy Bulldogs w piątek wieczorem.

The Bulldogs stale się poprawiają, odkąd Michael Potter zastąpił Trenta Barretta jako główny trener drużyny. Ale to był ogromny krok wstecz, ponieważ gracze popełnili wiele łatwych błędów.

To był początek snu Warriors, kiedy William Velia strzelił próbę w szóstej minucie, po podaniu Shawna Johnsona, który umieścił go w przestrzeni kilka metrów od linii podbicia.

Pięć minut później Dalene Watni-Zelezniak pokazał, jak szybki jest, blokując podanie Matta Burtona i pobiegł na 90 metrów, aby zdobyć bramkę.

Momentum w zapasach w NFL jest w dzisiejszych czasach trudne, ale Bulldogs podołali i po ciągłej presji Jake Avrello strzelił pierwszą próbę gości w 16. minucie.

Edward Cousy przedłużył swoją passę bramkową do czterech meczów, uciekając z ramienia Rhysa Walsha, zanim wszedł w lewy róg.

Vailea upuścił piłkę, gdy miał pewną szansę na zdobycie bramki po upływie pół godziny i to było typowe dla zakończenia połowy. Wojownicy mają kontrolę, ale nie są w stanie zamienić tego na punkty.

Możesz ustawić swój zegarek na Warriors przed próbą w 43. minucie tego sezonu, a Walsh był całkowicie zszokowany próbą Kyle’a Flanagana, najpierw nie zdołał złapać spiralnego kopniaka Burtona, a następnie stracił piłkę metr od linii.

W 50. minucie Josh Ado Carr skopiował to, co zrobił Watni Żeleźniak w pierwszej połowie, próbując przechwycić 90 metrów, więc nagle prowadzenie Warriors zniknęło.

Ale wrócili na prowadzenie dzięki próbie Elisy Katwy w 56. minucie i mieli kilka bliskich okazji, aby dodać do swojego wyniku, ale mecz został rozstrzygnięty przez genialny singiel Shawn Johnson, który spróbował sześć minut przed końcem i drugi Kosei dodatkowo próbować. Jeden z Addin Fonua-Blake był kremem na wierzchu.

READ  Horner jest sfrustrowany i zdenerwowany Perezem w kwalifikacjach do Grand Prix Austrii

wielka chwila

Rhys Walsh został oszukany przez podkręcony rzut Matta Burtona na początku drugiej połowy, a kilka sekund później stracił piłkę. Oba błędy były nie do zaakceptowania na poziomie NRL i w tym momencie postawiły grę na głowie.

Ocena meczu

8/10: Może nie był to mecz najwyższej jakości w Premier League w tym sezonie, ale z pewnością był zabawny. Warriors prowadzili go, inspirowani wielkim tłumem na Mt Smart Stadium, ale Bulldogs również wiele wnieśli do tej okazji.

Wielkie zdjęcie

Po tygodniu poszukiwań wojownicy zrobili pokaz, co oznacza, że ​​w tym sezonie raczej nie podniosą drewnianej łyżki.

najlepszy gracz

Sam Toho Harris przyznał, że miał kiepski mecz z RabbitWhite w zeszły weekend, ale wrócił do swojej najlepszej formy na Mount Smart, z prawdziwym kapitanem.