Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Widzowie Super Bowl uznają reklamę Bena Afflecka „Dunkin” za najlepszą wieczoru: „Bez notatek”

Widzowie Super Bowl uznają reklamę Bena Afflecka „Dunkin” za najlepszą wieczoru: „Bez notatek”

Ben Affleck zabawiał widzów występem w pełnej gwiazd reklamie Dunkin' na Super Bowl.

W niedzielę 11 lutego wieloletni fan Dunkina pojawił się w reklamie z dnia meczu podczas rozgrywki pomiędzy Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers. Jednak tym razem Affleck nie był sam, dołączyła do niego jego żona Jennifer Lopez, najlepszy przyjaciel Matt Damon, Jack Harlow i Tom Brady.

W reklamie Affleck towarzyszy Harlowowi w samochodzie, a piosenkarka namawia aktora, aby nie robił tego, co zamierza zrobić. Jednak po zauważeniu, że „przyszła do mojej pracy w zeszłym roku”, Affleck wyjaśnił, że „musi jej pokazać, na co mnie stać”.

Według Afflecka oznacza to wejście do studia nagraniowego Lopez i wykonanie utworu z „DunKings”, podczas gdy Brady gra na klawiszach, i próba pojawienia się na najnowszym albumie Lopez.

Histeryczny występ nie spodobał się Lopez, która przypomniała mężowi: „Rozmawialiśmy o tym”, po czym powiedziała Brady’emu, że „może zostać”, gdy niezadowolony Affleck opuścił studio.

W mediach społecznościowych najnowsza reklama Afflecka „Dunkin'” spotkała się z uznaniem widzów, a wielu wyraziło zadowolenie z oglądania reklamy wypełnionej celebrytami.

„Potrzymaj @Dunkin' po pączki Handluj na mnie teraz. Ben Affleck i Matt Damon testują udział Jennifer Lopez w jej albumie?! Doskonałość. „Brak opinii” – napisała jedna osoba na X, znanym wcześniej jako Twitter.

Reklama Dunkin' Super Bowl

„Reklama Bena Afflecka Dunkin' była doskonała” – stwierdził inny.

Według innej osoby reklama Afflecka Dunkin' jest „najlepszą” reklamą Super Bowl „jak dotąd”.

„Reklama Dunkin' Donuts z Benem Affleckiem i Mattem Damonem sprawiła, że ​​spadłam z kanapy ze śmiechu. Moja reklama nr 1” – napisała jedna z osób.

READ  Kim jest Banksy? Artysta „ujawnia swoje imię” w odkopanym wywiadzie z 2003 roku, udostępnionym po raz pierwszy przez BBC

Możesz śledzić najnowsze aktualizacje Super Bowl Tutaj Tutaj znajdziesz najlepsze i najgorsze reklamy Super Bowl.

Zdobądź wszystko Tutaj znajdziesz rynki zakładów na Super Bowl, typy i najnowsze kursy.