Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Happy Valley odniosło podwójne zwycięstwo w swoim ostatnim serialu, a Sarah Lancashire zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki, a Emmerdale zgarnęło nagrodę dla najlepszego mydła.

Happy Valley odniosło podwójne zwycięstwo w swoim ostatnim serialu, a Sarah Lancashire zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki, a Emmerdale zgarnęło nagrodę dla najlepszego mydła.

Nagrody TV Choice Awards 2024: zwycięzcy

Najlepszy serial dramatyczny

Szczęśliwa Dolina, BBC1 – Zwycięzca

Wszystkie stworzenia duże i małe, kanał 5

Zatykacz serca, Netflix

Vera, ITV1

Najlepszy nowy dramat

Poza rajem, BBC1 – zwycięzca

Niebieskie światła, BBC 1

Ostatni z nas, Sky Atlantic

Królowa Charlotte: Historia Bridgertona, Netflix

Najlepszy dramat rodzinny

Zadzwoń do położnej, BBC1 – zwycięzca

Ofiary, BBC 1

Ojciec Brown, BBC 1

Mandalorianin z Disney+

Najlepszy program rozrywkowy

Celebrity Gogglebox/Gogglebox, Channel 4 – Zwycięzca

Sobotni wieczór na wynos z Ant & Dec, ITV1

Program Grahama Nortona, BBC 1

Nadzorca przydziału, Kanał 4

Najlepszy reality show

Zima na farmie/Wiosna na farmie, Channel 5 – Zwycięzca

24 godziny na A&E, kanał 4

Ranczo Clarkson, Prime Video

Paul O'Grady: Z miłości do psów, ITV1

Najlepsza oferta jedzenia

James Martin w sobotni poranek, ITV1 – zwycięzca

Gordon Ramsay: Anonimowy, National Geographic

Stanley Tucci: W poszukiwaniu Włoch, BBC2

Niedzielny lunch, Kanał 4

Najlepszy teleturniej

The Chase, ITV1 – zwycięzca

Klub 1%, ITV1

Koło Michaela McIntyre'a, BBC1

Bezużyteczne gwiazdy, BBC1

Najlepsza oferta lifestylowa

Martin Lewis Money Show na żywo, ITV1 – ZWYCIĘZCA

Dawno zaginiona rodzina / Dawno zaginiona rodzina: co stało się dalej , ITV1

Mortimer i Whitehouse: Polowanie minęło, BBC2

Uporządkuj swoje życie, BBC 1

Ulubiony kanał/usługa przesyłania strumieniowego

Netflix – zwycięzca

BBC iPlayer

Kanał 5

Mówiący telewizor obrazowy

Najlepszy reality show

Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd!/Jestem gwiazdą… Republika Południowej Afryki, ITV1 – Zwycięzca

W domu ze złością, Netflix

Oko królowej na Netfliksie

Zdrajcy, BBC 1

Najlepszy pokaz talentów

The Great British Bake Off/The Great British Bake Off: Profesjonalista/Wielka gwiazda Bake Off dla SUTC/Junior Bake Off/The Great British Bake Off: An Extra Slice, Channel 4 – ZWYCIĘZCA

Brytyjski Mam Talent, ITV1

READ  Śmierć Matthew Perry'ego: dochodzenie w sprawie przyczyny śmierci gwiazdy Przyjaciół, gdy Salma Hayek wspomina „Specjalną więź”

Zamaskowany piosenkarz w ITV1

Strictly Come Dancing/Strictly: It Take Two, BBC1/BBC2

Najlepszy serial komediowy

Chłopcy pani Brown, BBC 1 – Zwycięzca

Duchy, BBC 1

Dobry omen, Prime Video

Nie wychodź, BBC 1

Najlepszy program dzienny

Zoo, BBC1 – Zwycięzca

Luźne kobiety, ITV1

Pakiety lunchu Steve'a, Channel 4

Dziś rano ITV1

najlepszy aktor

Martin Clunes, Doc Martin, ITV1 – Zwycięzca

Kate Connor, „Pogromca serc”, Netflix

James Norton, Szczęśliwa Dolina, BBC1

David Tennant, Litwinienko, ITVX

Najlepsza aktorka

Sarah Lancashire, Happy Valley, BBC1 – Zwycięzca

Jenny Agutter, Zadzwoń do położnej, BBC1

Brenda Blethen, Vera, ITV1

Yasmine Finney, „Pogromca serc”, Netflix

Najlepsze mydło

Emmerdale, ITV1 – Zwycięzca

Ulica Koronacyjna, ITV1

Lekarze, BBC 1

EastEnders, BBC 1

Najlepszy aktor mydlany

Geoff Hordley, Cain Dingle, Emmerdale, ITV1 – ZWYCIĘZCA

Jamie Borthwick, Guy Brown, EastEnders, BBC1

Peter Ash, Paul Foreman, Coronation Street, ITV1

Ryan Prescott, Ryan Connor, Coronation Street, ITV1

Najlepsza aktorka mydlana

Maureen Lipman, Evelyn Plummer, Coronation Street, ITV1 – ZWYCIĘZCA

Danielle Harrold, Lola Pierce-Brown, EastEnders, BBC1

Emma Atkins, organizacja charytatywna Dingle, Emmerdale, ITV1

Karen Blake, Lydia Dingle, Emmerdale, ITV1