Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Króla Karola widziano z królową Camillą u boku, gdy wracał do Londynu w celu dalszego leczenia raka po swoim pierwszym publicznym wystąpieniu w Sandringham

Króla Karola widziano z królową Camillą u boku, gdy wracał do Londynu w celu dalszego leczenia raka po swoim pierwszym publicznym wystąpieniu w Sandringham

  • 75-letni monarcha wylądował królewskim helikopterem w Clarendon House
  • Został sfotografowany wraz z królową, gdy para królewska jechała do Clarence House

Widziano dzisiaj króla Karola, gdy wracał do Londynu, aby poddać się dalszemu leczeniu raka po swoim pierwszym publicznym wystąpieniu w Sandringham.

75-letnia królowa wylądowała w Clarendon House na pokładzie królewskiego helikoptera po tygodniu spędzonym w Norfolk, aby odpocząć po szokującej zapowiedzi.

Sfotografowano go z żoną, królową Camillą, u boku, gdy para królewska była transportowana do pobliskiego Clarence House.

Uważa się, że pomimo trwającego leczenia raka król odbędzie w tym tygodniu bezpośrednie spotkania w Londynie.

Spędzi mniej więcej dzień w stolicy, gdzie jego podróż prawdopodobnie zbiegnie się z wizytami lekarskimi.

Wczoraj Charlesa sfotografowano, gdy szedł z Camillą do kościoła w Sandringham. Było to jego pierwsze publiczne wystąpienie od czasu rozpoczęcia regularnego leczenia.

W sobotę po raz pierwszy przerwał milczenie, przesyłając serdeczne podziękowania za wyrazy wsparcia i stwierdził, że jest „podekscytowany”, gdy usłyszał, że jego doświadczenie zainspirowało innych w całym kraju do sprawdzenia siebie.

Widziano dzisiaj króla Karola, gdy wracał do Londynu, aby poddać się dalszemu leczeniu raka po swoim pierwszym publicznym wystąpieniu w Sandringham
75-latek został sfotografowany z królową Camillą u boku po tygodniu spędzonym w Norfolk po szokującym ogłoszeniu.
Charles macha do tłumów zgromadzonych dzisiaj po opadach deszczu w Londynie
Jego Królewska Mość wylądował w Clarendon House królewskim helikopterem

„Chciałbym serdecznie podziękować za liczne wyrazy wsparcia i życzenia, które otrzymałem w ostatnich dniach” – czytamy w liście podpisanym przez Charlesa R..

Przeczytaj więcej: Król Karol odkłada na bok swoje problemy zdrowotne i macha do życzliwych osób, wychodząc z królową Camillą do kościoła w Sandringham – po zdiagnozowaniu raka

„Jak wiedzą wszyscy chorzy na raka, takie miłe myśli są największym pocieszeniem i zachętą.

„Budujące jest również to, że podzielenie się moją własną diagnozą pomogło zwiększyć zrozumienie społeczne i podkreślić pracę wszystkich organizacji wspierających pacjentów chorych na raka i ich rodziny w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

„Mój trwający całe życie podziw dla ich niestrudzonej opieki i poświęcenia wynika z mojego osobistego doświadczenia”.

W zeszłym tygodniu Charles ogłosił, że odracza wszystkie swoje obowiązki publiczne ze względu na leczenie nieokreślonego nowotworu, który lekarze odkryli podczas leczenia łagodnego rozrostu prostaty.

READ  Polish Loup City Days 4, 5, 6 czerwca 2021

Źródła podają jednak, że stan króla jest na tyle dobry, że pozwala na odbycie ograniczonej liczby bezpośrednich spotkań.

Królowa prowadziła swoje królewskie pamiętniki zaręczynowe i w zeszłym tygodniu stwierdziła, że ​​jej mąż „daje sobie radę, biorąc pod uwagę okoliczności, bardzo dobrze”.

Powiedziała, że ​​król, który w zeszłym tygodniu przeszedł pierwszą terapię przeciwnowotworową, był „głęboko poruszony” wszystkimi wyrazami wsparcia, jakie otrzymał od opinii publicznej.

W czwartek po zalaniu lokalnego lądowiska dla helikopterów wybrała się w pięciogodzinną podróż ze swojego męża z Sandringham do Wiltshire, aby wziąć udział w koncercie charytatywnym w katedrze w Salisbury.

Wczoraj rano Charles wydawał się być w dobrym nastroju, kiedy uczestniczył w nabożeństwie w hrabstwie Sandringham, prawie tydzień po zdiagnozowaniu u niego raka.
Król i królowa Camilla zostali sfotografowani w kościele Sandringham Estate, zanim zostali przyjęci przez wielebnego kanonika Paula Williamsa
Król spędza czas w Sandringham od czasu publicznego ogłoszenia diagnozy raka
Po nabożeństwie król i królowa ponownie pomachali tłumom zgromadzonym na terenie posiadłości

W sobotni wieczór Jego Królewska Mość przekazał „serdeczne podziękowania” Brytyjczykom w przesłaniu z Sandringham House

Wczoraj rano król wydawał się być w świetnym humorze, gdy uczestniczył we mszy w kościele św. Marii Magdaleny.

Uśmiechnął się i pomachał do ponad 100 życzliwych osób, odwiedzając kościół Sandringham Estate Church wraz z 76-letnią Camillą, zanim został przyjęty przez wielebnego Paula Williamsa.

Ubrany w swój charakterystyczny długi brązowy płaszcz i trzymając parasol jako laskę, król szedł swoimi zwykłymi energicznymi krokami, aby wziąć udział we mszy o godzinie 11:00 w posiadłości Norfolk.

Przeczytaj więcej: Charles przerywa milczenie w sprawie diagnozy raka – King „głęboko dziękuje” brytyjskiej opinii publicznej za wyrazy wsparcia i mówi, że jest „zachwycony”, słysząc, że jego doświadczenie inspiruje innych do poddania się testom

Tłumy, które zebrały się, aby okazać wsparcie parze po tym, jak za zamkniętymi drzwiami zdiagnozowano u Charlesa, stwierdziły, że „wyglądał, jakby radził sobie naprawdę dobrze”.

Andy Frost (48 l.) z Cromer w Norfolk, który był w tłumie, powiedział: „Król nie wyglądał aż tak źle, gdy pomyśli się o tym, przez co przeszedł”.

„Zwykle przyjeżdżamy tu dwa lub trzy razy w roku, aby odwiedzić Sandringham House, ale dzisiaj pomyśleliśmy, że przyjedziemy i zobaczymy, jak radzi sobie król. Chodził bardzo dobrze i właściwie wyglądał lepiej, niż myślałem. To było miło go widzieć.”

READ  Polski fotograf, Rajamouli Connect, indyjska publiczność: mówi reżyser „Pushpy” Sukumar

Żona pana Frosta, Eileen, dodała: „Wyglądał naprawdę dobrze. Pomachał do wszystkich i wyglądało, że radzi sobie naprawdę dobrze”.

Laura Barron z Sunbury w Surrey, która była ze swoim ośmioletnim synem Hugo i ośmiomiesięczną córką Beth, powiedziała: „Jesteśmy w okolicy na wakacjach, więc pomyśleliśmy, że przyjedziemy zobaczyć się z królem”.

Chodził normalnie i wyglądał lepiej, niż myślałem. Nie zbliżyliśmy się zbyt blisko, ale z pewnością wygląda na inteligentnego i potrafi pewnie chodzić.

Pałac Buckingham potwierdził w zeszłym tygodniu, że Karol, który wstąpił na tron ​​zaledwie 17 miesięcy temu, nie cierpi na raka prostaty, twierdząc jedynie, że ma pewien rodzaj raka.

Zdiagnozowano go po tym, jak „zauważono odrębny problem budzący obawy” i przeprowadzono badania w trakcie leczenia łagodnego rozrostu prostaty.

Andy i Eileen Frost z Cromer w Norfolk, którzy należeli do osób życzliwych w Sandringham, powiedzieli, że król „wyglądał, jakby radził sobie naprawdę dobrze”.
Ponad sto osób zebrało się w posiadłości w Norfolk, aby choć przez chwilę zobaczyć króla i królową
Królowi ubranemu w długi brązowy płaszcz towarzyszyła jego żona, królowa Camilla, ubrana w monochromatyczny strój

W zeszłym tygodniu przyjaciele ujawnili, że „pracoholik” Charles prawdopodobnie będzie spędzał czas na dwóm swoim ulubionym hobby – spacerowaniu i malowaniu wodnym – jednocześnie starając się nie nastawiać się na wszystko.

Wszystkie publiczne wystąpienia zostały odwołane, ale bliscy króla żartowali, że będzie on nadal przeglądał „czerwone skrzynki” z papierami, „zanim rano zje jajko na twardo”.

Przyjaciel powiedział The Mail: „Nudność będzie dla niego jedną z najtrudniejszych rzeczy”.

Inny powiedział, że król prawdopodobnie spędzi część swojego czasu słuchając swoich ukochanych nagrań zmarłego kanadyjskiego piosenkarza Leonarda Cohena, a konkretnie poetyckiej piosenki Take This Waltz, którą określił jako „bardzo poruszającą”.