Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deadpool 3 przywraca Wolverine'a i znanego złoczyńcę z X-Men

Deadpool 3 przywraca Wolverine'a i znanego złoczyńcę z X-Men

Warto zauważyć, że jedna scena pokazuje Deadpoola walczącego obok czegoś, co wygląda jak zniszczony szyld 20th Century Fox, a we wcześniejszej części zwiastuna Wade powiedział, że „twój kinowy wszechświat zmieni się na zawsze”, sugerując, że nie będzie to tylko film kinowy. Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa– Zabawna zabawa w różnych wszechświatach. Wade dostaje metę i radzi sobie inaczej film wszechświatów, co wyjaśnia powrót Wolverine’a Foxa.

W zwiastunie ujawniono również, że Aaron Stanford powróci jako Pyro X-2 I X-Men: Ostatni bastion. Inne postacie z nieistniejącego już wszechświata superbohaterów Foxa wróciły na przejażdżkę, w tym… X Men Złoczyńcy Sabretooth i Toad, których fani niedawno odkryli Przejedź się samochodem Fantasticar Fantastycznej Czwórki W jednym zestawie zdjęć.

Jennifer Garner powraca także do roli Elektry Po raz pierwszy od solowego filmu z 2005 roku, choć nie pojawiła się w pierwszym zwiastunie. Krążą pogłoski, że Ben Affleck pojawi się także w roli Daredevila w filmie z 2003 r. My też to rozumiemy martwy basen Weteranka franczyzy Morena Baccarin powraca w tej części jako Vanessa i Brianna Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead.

będzie Deadpool 3 Na koniec rozpocznij Fazę 5 Marvela, w miarę postępu Sagi Multiverse Tajne wojny koniec? Nie jesteśmy jasnowidzami, ale powiedzielibyśmy, że ten zwiastun to zdecydowanie dobry początek.

Deadpool 3 zadebiutuje w kinach 26 lipca.

READ  Szlafrok wspiera scenę jutrzejszej konferencji w Polsce