Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wideo Kolejne przerażające złamanie nogi miało miejsce podczas polskiego meczu kickboxingu w sobotni wieczór

Kickboxing-Adam-Wiśniewski-Shin-Break

Kolejne przerażające złamanie nogi miało miejsce w ten weekend w meczu bokserskim, kiedy Adam Wiśniewski złamał nogę w starciu z Vadimem Shapleyevskim.

Wiśniewski i Shablevskyi wzięli udział w zmodyfikowanym meczu kickboxingu K-1 na pokazie „Bloody Sport” w Polsce. Według urzędnika ds. Aktualizacji stronie internetowej„Bloody Sport to elitarny turniej w formacie K1, w którym gracze walczą boso”. W sobotni wieczór pokłócili się i było to brutalne widowisko, gdy Wiśniewski kopnięciem złamał nogę. To było bardzo podobne do tego, co wydarzyło się dwa tygodnie temu na gali UFC 261, kiedy Chris Weidman złamał nogę przeciwko Uriah Hall. To było równie złe i możesz obejrzeć wideo poniżej.

Adam Wiśniewski przegrywa bitwę z powodu strasznej kontuzji.

Według jego profilu Tapology, Wiśniewski miał rekord 2-5 w MMA od swojego profesjonalnego debiutu w 2013 roku, mimo że nie walczył z tak głośnym. W kickboxingu, zgodnie z jego rekordem, ma 1: 1, z zeszłorocznym zwycięstwem w Bloody Sport przez TKO we wrześniu ubiegłego roku. Niestety dla Wiśniewskiego, ta ostatnia strata również była przez TKO, ale złamanie nogi przeciwko niemu.

Jeśli chodzi o jego przeciwnika Shablevskyi, to według jego rekordów była to jego pierwsza profesjonalna walka, więc fakt, że wygrał przez złamanie nogi przez TKO, to z pewnością rzecz. Żaden zawodnik nie chce skrzywdzić swojego przeciwnika, aby wygrać, więc ten młody wojownik musiał poczuć jakieś uczucie, gdy zobaczył, jak pierwszy przeciwnik, który z nim walczył, padł na złamaną nogę. Uważa się jednak, że jest to zwycięstwo nad rekordem Shapleyevsky’ego, a jednocześnie trudna droga dla Wiśniewskiego do poniesienia kolejnej straty.

Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie nie zobaczymy więcej złamań nogi, ponieważ między Wiśniewskim a Weidmanem wygląda na to, że spotkaliśmy się z klasą złamań nogi w 2021 roku w sportach walki.

READ  Pomimo przerwy w drugiej połowie, Black Ferns zapewnili sobie duże zwycięstwo nad Wallaroos

Ten artykuł pojawił się po raz pierwszy na BJPENN.COM