Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomości zespołowe, Tyrone Peachey Penrith Panthers; Off-Waqa Blake złamana ręka, węgorz, Nathan Brown, ścięgno podkolanowe, daty powrotu, wiadomości o kontuzjach

Rekrut Leopards, Tyrone Bishey, otworzył się na temat obniżki wynagrodzenia, którą podjął, aby dołączyć do obecnych Premiers na sezon 2023.

O 31-latce poinformował The Sydney Morning Herald Poświęcił około 100 000 dolarów dołączyć do zespołu Evana Cleary’ego po rozczarowujących sezonach w Tytanach i Tygrysach.

Oglądaj każdy mecz na żywo i bez reklam, grając w FOX LEAGUE z Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Tyrone Peachey wraca do Panter.Źródło: The Daily Telegraph

Mając tylko 13 meczów dla Tygrysów w 2022 roku, 31-latek dostrzegł możliwość dołączenia do swojego byłego klubu, w którym zakończył wymianę zawodników z Charliem Stainesem.

Taki był rozmiar, z którego zrezygnował Peachey, mając gwarancję 375 000 $ na ostatni rok umowy Tigers, ponieważ umowa wymagała zatwierdzenia przez NRL.

Po ich niedawnym sukcesie i rozegraniu 109 meczów dla klubu w przeszłości, Peachey ujawnił, że dołączenie do Panthers nie było trudne.

„Mogłem dokonać łatwego wyboru i pojechać do Anglii lub usiąść w Tigers, ale wziąłem trochę tego, przyjeżdżając tutaj” – powiedział Beachey The Sydney Morning Herald.

„Chcę ciężko pracować i zobaczyć, czy uda mi się wrócić do tego, kim byłem (jako gracz). Wziąłem mniej pieniędzy, aby spróbować tutaj wygrać i mam nadzieję, że mogę zostać (po tym roku), jeśli mnie chcą.

„To klub, który dał mi pierwszą szansę bycia konsekwentnym zawodnikiem pierwszej klasy. Wspaniale było widzieć, jak odnieśli sukces, a teraz wspaniale jest znów być jego częścią.”

31-latek ma na swoim koncie 192 występy w NFL w czterech różnych klubach: Sharks, Panthers, Titans i Tigers.

Ponadto Peachey rozegrał sześć meczów dla zespołu Indigenous All Stars oraz trzy mecze Origin na swoim koncie z The Blues.

Nathan Brown ma kontuzję ścięgna podkolanowego.Źródło: Getty Images

Węgorz doznaje podwójnych obrażeń

Strona angielska dostała podwójne uderzenie: środkowy Waka Blake złamał rękę, a Nathan Brown miał problem ze ścięgnem podkolanowym w okresie przygotowawczym.

Wacko Whispers donosi, że duet zmagał się z kontuzjami podczas treningu węgorzy. Blake ściga się teraz w pierwszej rundzie, a Brown wątpi w przedsezonowe wyzwanie.

Blake grał na skrzydle w Wielkim Finale Węgorzy 2022, pomimo zmagań pod wysoką piłką przez cały sezon.

Brown wypadł z łask w zeszłym sezonie, gdy zastąpił go Ryan Matterson, ale został powołany na ławkę rezerwowych na Wielki Finał.

Brown został powiązany z powrotem do Tygrysów, gdy wkracza w ostatni rok swojego kontraktu w Parramatta.

Obaj gracze mieli duże szanse, aby znaleźć się w pierwszym składzie 17 Eels, ale teraz dołączą do kontuzjowanego skrzydła, starając się odzyskać pełną sprawność przed sezonem 2023.

Transmituj ponad 50 wydarzeń sportowych na żywo i na żądanie dzięki Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

READ  Zrobili to! Czarna Paproć trzyma się emocjonującego zwycięstwa w finale Pucharu Świata