Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michael Clarke ma zostać wyeliminowany z koncertu demo, gdy pojawią się zastępcy

Były australijski kapitan krykieta, Michael Clarke, na Mistrzostwach Świata T20 mężczyzn ICC w październiku 2022 r. Zdjęcie/Getty Images

Losy byłego australijskiego kapitana krykieta w stanie oblężenia, Michaela Clarke’a, mogły zacząć się zmieniać po tym, jak ujawniono, że rozmawiał o nowym występie po doniesieniach, że był bliski utraty lukratywnej umowy zawieszenia australijskiej trasy koncertowej po Indiach.

Od tamtej pory nad Clarkiem wznoszą się mury Jego publiczna kłótnia ze swoją dziewczyną Jade Yarbrough Oskarżenia o oszustwo Noosy zostały ujawnione.

Od tego czasu Clark był krytykowany za swoje czyny, w tym za przeklinanie Dziś Gospodarz Karl Stefanovic, po tym jak nie mówił o wypadku, który mu się przydarzył Świetne sportowe śniadanie Kiedy wrócił w poniedziałek rano, Ben Fordham z 2GB nazwał go „mięczakiem”.

Jest teraz włączony Clark kosztował 150 000 $ koncertu z komentarzami w Indiach po tym, jak w weekend pojawiły się doniesienia Board of Control for Cricket in India (BCCI) analizuje swoje plany włączenia 41-letniego krykiecisty do zespołu komentatorów długo oczekiwanej trasy koncertowej, która rozpocznie się 9 lutego.

Publiczna bójka między Michaelem Clarke'em a partnerem Jedem Yarbroughem miała poważne reperkusje dla byłego australijskiego kapitana krykieta.  Zdjęcie / Getty Images
Publiczna bójka między Michaelem Clarke’em a partnerem Jedem Yarbroughem miała poważne reperkusje dla byłego australijskiego kapitana krykieta. Zdjęcie / Getty Images

Poniedziałek , Sydney Morning Herald Doniesiono, że „wiele dużych źródeł krykieta, które nie chciały ujawnić ich nazwisk, aby mówić szczerze”, potwierdziło, że poszukiwani byli inni byli gracze, którzy zastąpią Clarke’a.

Clarke miał pojawić się obok Matthew Haydena jako australijski głos w globalnym kanale komentarzy.

Jednak mówi się, że BCCI jest „niestałe” w swoich nominacjach i w przeszłości zwalniało potencjalnych komentatorów z powodu drobnych różnic zdań z zarządem.

Poniedziałkowe popołudnie, The Daily Telegraph Poinformowano, że Clarke został wyznaczony do zastąpienia wielkiego testera Marka Waugha.

Jednak może nie być tak źle dla Clarke’a, ponieważ ujawnił, że był przesłuchiwany w sprawie możliwego zawieszenia podczas Pakistan Super League, która również rozpoczyna się 9 lutego i trwa do 19 marca.

READ  Organizatorzy mundialu zakazują sprzedaży piwa alkoholowego na stadionach w Katarze

Pierwszy test między Indiami a Australią rozpocznie się 9 lutego, a trasa będzie trwała do trzeciego i ostatniego ODI 22 marca.

Clark powiedział na Sky Świetne sportowe śniadanie. „Wielu zagranicznych graczy gra w tym turnieju”.

W PSL pojawią się australijskie gwiazdy, w tym Tim David, Andrew Taye i Matthew Wade, a także międzynarodowe gwiazdy, takie jak Rashid Khan, Alex Hales, James Vince, Harry Brook, Martin Guptill, Colin Monroe i inne, a także gwiazdy pakistańskie, takie jak Babar Azam , Haris Rauf i Shaheen Shah Afridi.

Nowa rola z pewnością złagodzi cios Clarke, który podobno zamknął potencjalną umowę sponsorską z marką produktów do pielęgnacji skóry w ciągu kilku godzin od opublikowania materiału filmowego z ich sprzeczki w środę wieczorem.

Byli jednak zwolennicy byłego australijskiego kapitana, w tym Tabcorp, który jest właścicielem Sky Sports Radio, który stał za Clarke.

Podczas gdy Clarke miał zająć się swoją stroną dramatu po powrocie do Breakfast Radio, gospodarz Gerard Middleton odsunął temat od początku programu.

„Teraz oczywiście w życiu Clarkie jest potężna magia i po prostu od razu uderzyliśmy ją w głowę” – powiedział Middleton.

„To prywatna sprawa, którą najwyraźniej zajmował się Clarke, i jest to bardzo prywatna sprawa, która niestety została upubliczniona.

„W grę wchodzi wiele czynników, a Clarke złożył oświadczenie w zeszłym tygodniu i ze względu na wszystkie czynniki w grze idziemy do przodu. Duże sportowe śniadanie Tego ranka.”

W oświadczeniu skierowanym do The Daily Telegraph W środę wieczorem Clark powiedział, że przyjął „pełną” odpowiedzialność za kłótnię i był „zdruzgotany” swoimi działaniami.

„Jestem całkowicie zaniepokojony, że stawiam na tym urzędzie osoby, które darzę najwyższym szacunkiem. Moje działania w okresie poprzedzającym tę kłótnię były haniebne i godne ubolewania” – powiedział.

„Jestem zdruzgotany moimi działaniami, przyciągnąłem kobiety z klasą i uczciwością, moje koleżanki, na to stanowisko.

READ  Mistrzostwa Świata T20: Indie miażdżą Afganistan, aby utrzymać nikłe nadzieje w półfinale

„Całkowicie to posiadam i tylko ja jestem winny”.