Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomości z rodziny królewskiej – pamiętniki księcia Harry’ego twierdzą, że członkowie rodziny królewskiej byli „cicho szczęśliwi” Meghan nie uczestniczyła w pogrzebie księcia Filipa

Królewscy eksperci oferują podobieństwa między Harrym a Edwardem VIII

W wywiadzie dla Fox News pan Bullen wymienił niektóre podobieństwa między Harrym i Edwardem.

Edward, który zrzekł się tronu w 1936 roku, aby poślubić amerykańską rozwódkę Wallis Social, napisał autobiografię napisaną przez ducha po tym, jak został odcięty bez żadnego źródła dochodu.

A King’s Story: A Memoir of the Duke of Windsor został opublikowany w 1951 roku i zawierał szczegóły dotyczące królewskiego rozłamu i jego relacji z Wallisem. Harry pisze obecnie własne wspomnienia po podpisaniu ogromnej umowy o wartości 29 milionów funtów na cztery książki.

Random House ogłosił, że pierwsza książka, która nie została jeszcze zatytułowana, będzie zawierać „ostateczny opis doświadczeń, przygód, strat i lekcji życia, które pomogły ją ukształtować”.

Obaj mężczyźni poślubili rozwiedzioną Amerykankę, rywalizowali z rodzeństwem i udzielili fascynujących wywiadów na temat ich życia w rodzinie królewskiej.

„Wspaniale jest narysować paralele między nimi”, powiedział Boleyn. Oboje poślubili rozwiedzioną Amerykankę. Wszyscy o tym wiemy, ale to znacznie głębiej.

„Edward i jego brat również cierpieli, że rywalizację między rodzeństwem można porównać do napiętych relacji Harry’ego z jego bratem, księciem Williamem”.

READ  Z menu: Znoś upał w kuchni