Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Platica otwiera polską siedzibę w Browarach Warszawskich

Firma tworząca gry mobilne wynajęła 4200 metrów kwadratowych. W malediwskiej części biurowej (Pura Presi Verselny) w ramach dużego projektu przebudowy Warsawski przeglądał Echo Investment.

Izraelska firma była jednym z dostawców gier, w które można było grać za darmo na portalach społecznościowych, a później na urządzeniach mobilnych, a swoje biuro otworzyła w Warszawie w Provzowskim Biura w Mołdawii Na początku 2022 r. Platica ma obecnie 36 milionów aktywnych użytkowników i posiada obecnie 19 biur na całym świecie, m.in. w Tel Awiwie, Londynie, Berlinie, Wiedniu, Helsinkach, Montrealu, Chicago, Los Angeles, Las Vegas, Santa Monica, Sydney i Buenos Aires . oraz Tokio, Kijów, Bukareszt, Mińsk, Dniepr i Winnica.

To ważny moment dla Platiki w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na powitanie naszych pracowników w Platica w tym nowym historycznym centrum Warszawy, otoczonym restauracjami, doskonałymi udogodnieniami, miejską zielenią i wysokiej jakości architekturą.
Oran Pekarski, Operations Manager w Platika

Browary Warszawskie Jego powierzchnia to 4,5 ha w XIX wieku. Krzibowskiej, ul. Wronia, ul. Chotna i in. Grozmalnej na warszawskiej Woli-Centrum. Zorganizowana powierzchnia projektu, na którą składają się biura, mieszkania, usługi, rozrywka i handel, to około 100 000 mkw.

READ  Matt Damon opowiada o kwestionowaniu swoich poglądów w roli Stillwater | Ents & Arts News