Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomości z Polski – Business & Law, odcinek 34: ESG w finansowaniu dłużnym

Wiadomości z Polski – Business & Law, odcinek 34: ESG w finansowaniu dłużnym

Kliknij tutaj, aby obejrzeć wideo

W tym odcinku Wiadomości z Polski – Biznes i PrawoI Stefana Viligniaka Opisuje, w jaki sposób trend ESG wpływa na kredyty korporacyjne.

ESG (Environmental, Social and Governance) stosuje zrównoważoną koncepcję biznesową, która nie tylko uwzględnia interes ekonomiczny, ale także przynosi korzyści wszystkim zainteresowanym stronom, społecznościom lokalnym i środowisku. W ostatnich latach ESG stało się jednym z głównych kierunków biznesowych. Trend ten jest również wyraźnie widoczny na rynku finansowania dłużnego. W dzisiejszej rzeczywistości zrównoważone finanse to znacznie więcej niż modne hasło. Statystyki pokazują szybki wzrost wolumenu transakcji oznaczonych ESG.

Temat ten został omówiony przez Stefana Viligniakaadwokat i senior Associate w praktyce bankowej i finansowej kancelarii Wardyski i Wspólnicy, która doradza kredytodawcom i kredytobiorcom w zakresie finansowania przejęć, finansowania projektów oraz transakcji restrukturyzacji finansowej.

Konrada Grotowskiegogospodarz programu, informuje o polskiej gospodarce.

Wiadomości z Polski – Biznes i Prawo jest zestawieniem ważnych bieżących wydarzeń w polskiej gospodarce oraz zmian w polskim prawie, w szczególności tych, które mogą zainteresować członków zarządów i wpłynąć na ryzyka związane z zasiadaniem w zarządach.

Program przeznaczony jest dla zagranicznych dyrektorów polskich spółek, zagranicznych inwestorów w Polsce oraz ich zagranicznych doradców.

READ  Festiwal TV Heart of Europe w Polsce uruchamia forum koprodukcji projektów filmowych i telewizyjnych | Aktualności