Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomość: Przedmioty Warriors sprzedają się w tysiącach na Trade Me

Wiadomość: Przedmioty Warriors sprzedają się w tysiącach na Trade Me

Trade Me odnotowało ogromny wzrost liczby wojowników, a fani wydają duże pieniądze.

Handluj mną

Trade Me odnotowało ogromny wzrost liczby wojowników, a fani wydają duże pieniądze.

Czy chciałbyś mieć tablicę rejestracyjną „UPDWAH”?

No cóż, przykro mi, przegapiłeś okazję. Ale jeden szczęśliwy fan Warriors kupił niedawno jednego od Trade Me za 9350 dolarów.

Ale nie poddawaj się. Jeśli szukasz dziwnych i wspaniałych przedmiotów, które pozwolą Ci wyrazić dumę Warriors przed ich wstępnym finałem przeciwko Brisbane Broncos w sobotę, Trade Me ma mnóstwo do zaoferowania.

W pierwszych trzech tygodniach września przeprowadzono w serwisie 18 000 poszukiwań sprzętu i pamiątek po wojownikach. To o 747% więcej niż we wrześniu ubiegłego roku.

Głos zabrała Millie Sylvester z TradeMe Specjalny odcinek „Wojowników” Newsable.

„Widać, że wszystko, co jest związane z Wojownikami, jest obecnie bardzo popularne na stronie.

„Widzimy, jak ludzie mówią: «Och, wiesz, Warriors mają teraz naprawdę dobry sezon i mógłbym wspomnieć o tej rzeczy, którą ukryłem w garażu»”.

W tym odcinku Sylvester ujawnia niektóre ze swoich ulubionych przedmiotów związanych z Wojownikami, które można kupić w sklepie Trade Me, w tym koszulkę Warriors z 1995 r. podpisaną przez każdego członka drużyny z tego roku, którą można sprzedać za „kilka tysięcy”. W zestawie znajduje się także idealny strój dla każdego małego fana Wojowników oraz akcesorium samochodowe, które krzyczy „Wahs”.

Posłuchaj całego wywiadu Tutaj.

Możliwość publikacji to codzienny podcast informacyjny Stuff, podsumowujący to, o czym warto rozmawiać, w krótkim pakiecie każdego ranka w dni powszednie. Nowe odcinki i więcej szczegółów na temat naszych historii znajdziesz tutaj lub na stronie Nasz biuletyn. Pamiętaj, aby polubić nas i śledzić nas, gdziekolwiek i gdziekolwiek otrzymujesz swoje podcasty Instagrama I TIK Tok.

READ  Trener Springboks Jack Nenber odrzuca krytykę Sir Steve'a Hansena