Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WhatsApp umożliwia teraz użytkownikom przypinanie wiadomości.  Oto jak korzystać z nowej funkcji

WhatsApp umożliwia teraz użytkownikom przypinanie wiadomości. Oto jak korzystać z nowej funkcji

WhatsApp będący własnością Meta wprowadza nową funkcję przypinanych wiadomości na urządzeniach z systemem iOS i Android, która umożliwi użytkownikom przypinanie wiadomości na czacie indywidualnym lub grupowym.

Przeczytaj także: WhatsApp wkrótce wprowadzi nową funkcję powiadomień o kanałach. Sprawdź co to jest i jak z niego korzystać

WhatsApp umożliwi użytkownikom przypinanie wiadomości do czatu grupowego lub indywidualnego, co może zaoszczędzić mnóstwo czasu, który w przeciwnym razie spędziliby na przeglądaniu wiadomości. Jednak w przeciwieństwie do innych aplikacji do przesyłania wiadomości, wiadomość można przypiąć w WhatsApp tylko na maksymalnie 30 dni, przy czym domyślna opcja to 7 dni, a minimalny czas przypinania wiadomości to 24 godziny.

Jak zainstalować wiadomości na WhatsApp?

Platforma do przesyłania wiadomości wyjaśniła, że ​​użytkownicy mogą przypinać dowolny typ wiadomości w rozmowie, w tym wiadomości tekstowe, ankiety, emoji i inne. Wiadomość można przypiąć przechodząc do menu, klikając „Przypnij” i wybierając czas trwania przypiętej wiadomości. Można to zrobić, przesuwając palcem w prawo na czacie, który chcesz przypiąć na swoim iPhonie, lub naciskając długo czat, który chcesz przypiąć na urządzeniu z Androidem.

Administratorzy grupy będą mogli wybrać, czy tylko administratorzy, czy wszyscy członkowie mogą przypiąć wiadomość. Jednak według TechCrunch nie jest jeszcze jasne, czy WhatsApp wprowadzi funkcję czatu na żywo do kanałów WhatsApp.

Warto zauważyć, że czołowi konkurenci WhatsApp, tacy jak iMessage i Telegram, już oferują użytkownikom możliwość przypinania wiadomości do rozmów indywidualnych i grupowych.

WhatsApp skupia się ostatnio na dodawaniu nowych funkcji do swojej aplikacji, ponieważ w zeszłym tygodniu firma należąca do Meta udostępniła nową funkcję skupiającą się na prywatności o nazwie „Wyświetl wiadomości głosowe raz”. Nowa funkcja umożliwia użytkownikom udostępnianie poufnych informacji za pomocą wiadomości głosowych, które odbiorca może odtworzyć tylko raz.

READ  Czy klawiatury mechaniczne naprawdę potrzebują klawiszy strzałek?

Ponadto w niedawnym raporcie WhatsApp Beta Info zauważono, że firma zajmująca się mediami społecznościowymi ulepsza również swoją integrację z Instagramem dzięki nowej funkcji, która umożliwi użytkownikom udostępnianie aktualizacji statusu bezpośrednio na Instagramie w formie historii.

Ważne powiadomienie!Livemint zajmuje pierwsze miejsca na listach przebojów jako najszybciej rozwijająca się witryna z wiadomościami 🌏 Kliknij tutaj wiedzieć więcej.