Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transmisja na żywo, czas i jak oglądać

Kupując za pośrednictwem naszych linków, Insider może otrzymać prowizję partnerską. Ucz się więcej.

  • Nowy State of Play pokaże 10 gier pochodzących z PlayStation 13 września.
  • Prezentacja będzie miała premierę w 20-minutowej transmisji na żywo na kanale PlayStation w serwisie YouTube.
  • Wrześniowy stan gry może również zawierać zapowiedzi nadchodzącego sprzętu Sony, takiego jak PS VR2.

PlayStation wyemituje 13 września prezentację State of Play zawierającą informacje o 10 grach, które pojawią się na PlayStation 5, PlayStation 4 i PS VR2. Wydarzenie rozpocznie się o 18:00 czasu wschodniego i potrwa 20 minut, zgodnie z Oficjalne ogłoszenie.

PlayStation ma wiele oczekiwanych wersji Bóg wojny: Ragnarok Premiera w listopadzie, w Street Fighter 6 i Final Fantasy XVI w 2023 roku. Sony nie potwierdziło jeszcze daty premiery ani dokładnej ceny za gogle PS VR2, ale nadchodzące gry VR to: Horizon Call of the Mountain, Resident Evil Village i Porty No Man’s Sky.

Sony może również potwierdzić daty premier nadchodzących produktów, takich jak Krawędź DualSenseUlepszona konsola PlayStation 5 z dodatkowymi tylnymi wyzwalaczami, dostosowywanymi drążkami analogowymi i regulowaną długością odtwarzania. szary kamuflaż Niedawno ogłoszono również kompilacje kontrolera DualSense, zestawu słuchawkowego Pulse 3D i osłony kontrolera PS5 bez dat premiery.

Gdzie oglądać wrześniową transmisję na żywo w PlayStation State of Play

Możesz obejrzeć wrześniowe wydarzenie Sony State of Play o godzinie 18:00 czasu wschodniego 13 września za pośrednictwem kanału PlayStation w YouTube. Poniżej zamieściliśmy wideo, dzięki czemu możesz dostroić się po rozpoczęciu prezentacji.

Jakie gry będą wyświetlane w PlayStation Direct?

State of Play nie wspomina o liście gier zamieszczonych wcześniej, ale zapowiedziano już kilka tytułów na PlayStation, których możemy zobaczyć więcej podczas prezentacji. Sony zapowiedziało, że skupi się w sumie na 10 grach.

READ  Pakiet baterii MagSafe może teraz ładować iPhone'a szybciej — 9to5Mac

Bóg wojny Ragnarok To największa ekskluzywna gra na PlayStation w okresie świątecznym, więc nowy zwiastun podczas State of Play nie będzie niespodzianką. Przygoda z otwartym światem Forspoken autorstwa Square Enix to ekskluzywna konsola PS5, która została uruchomiona w styczniu i . Post na blogu PlayStation Szczegóły walki w grze zostały wyjaśnione na początku tego tygodnia.

Najnowsza prezentacja State of Play zawierała globalny zwiastun premiery Capcom Resident Evil 4, a Capcom udostępnił również zwiastuny Exoprimal i Pragmata podczas zeszłorocznego State of Play.

Firma Square Enix wykorzystała ostatnie rendery State of Play, aby udostępnić materiał z Final Fantasy XVI, wyłącznie na PlayStation 5. Kryzys Core Final Fantasy VII Reunion, nowa wyłączność na PlayStation Portable, również ma trafić na konsole PlayStation tej zimy, a Final Fantasy VII Rebirth jest już dostępne. pojawi się na PS5 zimą 2023 roku.

Szczegóły na temat Marvel’s Spider-Man 2 i Wolverine były skąpe, odkąd PlayStation pokazało oba tytuły w widoku State of Play we wrześniu 2021 roku, chociaż Spider-Man 2 ma się ukazać w 2023 roku.