Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WhatsApp może wkrótce dodać opcję sugestii dotyczących plakatów: raportowanie

WhatsApp może wkrótce dodać opcję ułatwiającą wyszukiwanie naklejek i zaproponuje użytkownikowi sugestie na podstawie tego, co wpisuje w polu czatu. Według WABetaInfo funkcja jest nadal w fazie rozwoju i może zostać wkrótce udostępniona w przyszłej aktualizacji obu. Wygląd męski I iOS. Wiadomo, że WABetaInfo ujawnia nadchodzące funkcje dotyczące WhatsApp.

Zgodnie z raportem, nadchodząca funkcja sugestii naklejek WhatsApp przeanalizuje pierwsze słowo wpisane na pasku czatu i jeśli pasuje do dowolnej naklejki zapisanej w bibliotece użytkownika, aplikacja wyświetli sugestię. Na przykład, jeśli ktoś napisze „Love” lub „Sad”, aplikacja wyświetli odpowiednią naklejkę na podstawie pakietów.

Ikona naklejki będzie wyglądać inaczej, gdy pojawi się sugestia. Użytkownik będzie musiał kliknąć ikonę naklejki w oknie czatu po wpisaniu słowa, aby pojawiła się sugestia. Na przykład, po wpisaniu słowa „szczęśliwy”, musieliby kliknąć ikonę plakatu, po czym pojawiłyby się sugestie.

Według raportu funkcja działa dobrze z oficjalnymi aplikacjami naklejek WhatsApp, ale wydaje się, że nie jest kompatybilna z aplikacjami do naklejek innych firm, takimi jak Maker naklejek. Jednak w raporcie dodano, że deweloper aplikacji pracuje nad aktualizacją obsługującą tę funkcję.

Byłoby bardziej sensowne, gdyby funkcja działała z naklejkami innych firm, ponieważ oryginalna biblioteka naklejek WhatsApp jest nieco ograniczona zarówno na Androida, jak i iOS. Naklejki innych firm są popularne, ponieważ mają wiele opcji i różnorodności, podczas gdy oryginalne naklejki są ograniczone.

W innych nadchodzących funkcjach WhatsApp prawdopodobnie doda obsługę, aby umożliwić użytkownikom to Przenieś historię czatów z Androida na iOS i z powrotemCo było długo oczekiwaną funkcją. Obecnie, jeśli jesteś użytkownikiem Androida i zdecydujesz się przejść na iOS lub odwrotnie, nie ma możliwości uzyskania historii czatów. Dzieje się tak, ponieważ na Androidzie kopia zapasowa czatu jest tworzona Google Dysk na iOS, iCloud. Miejmy nadzieję, że ta funkcja zostanie wkrótce udostępniona.

READ  Apple naprawia problemy z oprogramowaniem odpowiedzialne za przegrzewanie się iPhone'a 15s